13 Ulica HD w ofercie nc+

2016-03-14

NBCUniversal International Networks ogłasza uruchomienie kanału 13 Ulica w HD. Platforma nc+, stawiająca na rozwój oferty kanałów w HD zdecydowała się udostępnić abonentom 13 Ulicę w HD zaraz po jej technicznym uruchomieniu.

13 Ulica HD dołączy do aktualnego portfolio kanałów NBCUniversal International Network dostępnego na nc+, w skład którego wchodzą: 13 Ulica (od dziś w wersji HD), Universal Channel HD, Scifi Universal i  E! Entertainment.

Kanał w ofercie platformy nc+ będzie dostępny od pakietu Start+ i będzie można go oglądać na tej samej pozycji w EPG co stację w wersji SD (pozycja 189).

Cieszymy się, że możemy zaoferować abonentom nc+ kanał  13 Ulica HD – stację z najlepszą ofertą programów kryminalnych i dać im dostęp do najwyższej jakości seriali fabularnych i dokumentalnych. Jesteśmy przekonani, że dzięki inwestycjom w produkcje lokalne, takie jak Kobiety i Mafiafascynujący serial dokumentalny o świecie polskiej przestępczości zorganizowanej – abonenci nc+ szybko docenią kanał 13 Ulica w jakości HD“ – Mówi Colin McLeod, Managing Director, UK & Emerging Market, NBCUniversal International Networks.

„Platforma nc+ od samego początku stawia na wysoką jakość kanałów w ofercie zarówno pod względem technicznym jak i programowym. Cieszymy się, że nasza oferta rozszerza się o kolejny, już 81. kanał w jakości HD” – mówi  Anna Limbach-Uryn, dyrektor programowa platformy nc+.

13 Ulica to kanał z fascynującymi historiami kryminalnymi, oferujący widzom unikalny i ekscytujący wachlarz kryminalnych produkcji, począwszy od uwielbianych hollywoodzkich seriali i filmów, poprzez niecierpliwie oczekiwane europejskie dreszczowce, aż po wciągające kryminalne historie z Polski. Według danych za 2015 rok, 13 Ulica to drugi najchętniej oglądany międzynarodowy kanał filmowo-serialowy w Polsce.

Już w premierowym miesiącu 13 Ulica HD zaprezentuje pełne bogactwo oferty programowej – począwszy od wciągającej serii dokumentalnej Kobiety i Mafia prowadzonej przez uznaną dziennikarkę śledczą Ewę Ornacką, poprzez głośny amerykański serial Bosch  – mroczny, osadzony w Los Angeles thriller oparty na powieściach Michaela Conelly'ego, aż po ostatni sezon serii Kobiety, które zabijają opowiadającej o prawdziwych zbrodniach popełnionych przez kobiety. Wszystko to będzie można zobaczyć na kanale 13 Ulica HD już od poniedziałku, 14 marca.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>