Koniec defilady 1, odc. 2

Parade's End Wielka Brytania | 2012 | 90 min. | Obsada: Benedict Cumberbatch, Rebecca Hall, Roger Allam, Adelaide Clemens, Anne-Marie Duff, Rupert EverettReżyseria: Susanna White
Koniec defilady 1, odc. 2
1908 rok. Christopher Tietjens (Benedict Cumberbatch) jest wysoko postawionym urzędnikiem, który wywodzi się z bogatej i szanowanej rodziny. Mężczyzna wiedzie spokojne życie, w którym niczego nie brakuje. Zgodnie z oczekiwaniami rodziny Christopher bierze ślub z dziewczyną z tzw. dobrego domu. Niestety, ich małżeństwo nie układa się najlepiej. Sylvia (Rebecca Hall) jest mściwa i wyrachowana. Pewnego dnia Tietjens poznaje ambitną i zaangażowaną w sprawę sufrażystkę, Valentine (Adelaide Clemens). Mężczyzna nagle musi wybierać, z którą z kobiet chce spędzić resztę życia.

Pełen namiętności serial o miłości i wojnie, który jest wspólną produkcją HBO i BBC. Za reżyserię obrazu, opartego na powieści Forda Madoxa Forda, odpowiedzialna była zdobywczyni dwóch nominacji do nagrody Emmy, SUSANNA WHITE (seriale "Samotnia", "Jane Eyre", "Generation Kill: Czas wojny"). Autorem scenariusza jest laureat Oscara Tom Stoppard ("Brazil", "Zakochany Szekspir"). Produkcja wyróżnia się doskonałą obsadą. W głównego bohatera wciela się kilkakrotnie nominowany do BAFTY Benedict Cumberbatch ("Pokuta", "Szpieg"), któremu światową popularność przyniosła tytułowa rola w serialu "Sherlock". Partnerują mu zdobywczyni nominacji do Złotego Globu Rebecca Hall ("Prestiż", "Vicky Cristina Barcelona") i pochodząca z Australii Adelaide Clemens ("Szaleństwa młodości", "Silent Hill: Apokalipsa 3D"). W pozostałych rolach zobaczymy śmietankę brytyjskiego aktorstwa na czele z dwukrotnie nominowanym do Złotego Globu Rupertem Everettem ("Mój chłopak się żeni", "Idealny mąż") oraz wyróżnionymi dwiema nominacjami do Oscara Mirandą Richardson ("Skaza", "Tom i Viv") i Janet McTeer ("Niesione wiatrem", "Albert Nobbs").
piątek 21 kwietnia 21:00 BBC HD
Najbliższe powtórki:
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>