Arnold

Hey Arnold! The Movie USA | 2002 | 100 min. | Reżyseria: Tuck Tucker
Tytułowy Arnold to bystry dzieciak z głową w kształcie piłki do amerykańskiego futbolu i z rozwichrzoną czupryną żółtych włosów. Chłopak mieszka razem ze swoimi trochę zwariowanymi dziadkami w zapuszczonej części wielkiego miasta. Jego sąsiedzi też nie należą do zamożnych, ale wszyscy żyją w zgodzie i przyjaźni. Pojawia się jednak niebezpieczeństwo: cały świat Arnolda może niedługo ulec zagładzie. Wszystkie sklepy i domy, które znajdują się w najbliższym sąsiedztwie jego domu, wykupuje firma Future Technologies Inc. Potężny przedsiębiorca budowlany Scheck zamierza wybudować tu olbrzymie centrum rozrywkowo-handlowe i wkrótce pojawiają się buldożery. Ponieważ dorośli nie robią nic w obronie swoich domów, do działania muszą przystąpić Arnold i jego przyjaciele Gerald i Helga. Dzieciaki nie poddają się, gdy ich pierwsze próby obrony dzielnicy przed bezlitosnym Scheckiem nie odnoszą powodzenia. W końcu znajdują skuteczną metodę na powstrzymanie buldożerów: muszą odnaleźć historyczny dokument, który udowodni zabytkowy charakter dzielnicy. Z pomocą przychodzi im tajemniczy informator "Głęboki Głos" i seksowna dziewczyna-szpieg o imieniu Bridget.

Producent "Hey Arnold!", stacja telewizyjna Nickelodeon, stworzył wcześniej m.in. wielkie dziecięce przeboje "Rugratsy w Paryżu" i "Jimmy Neutron: Mały geniusz". Na oryginalnej ścieżce dźwiękowej do filmu "Arnold" swoich głosów użyczyły bohaterom takie gwiazd, jak: Jennifer Jason Leigh ("Plac Waszyngtona", "eXistenZ", "Tatuaż"), Paul Sorvino ("Chłopcy z ferajny", "Nixon", "Romeo i Julia") czy Christopher Lloyd ("Lot nad kukułczym gniazdem", "Powrót do przyszłości", "Rodzina Addamsów").
czwartek 8 grudnia 18:20 Paramount Channel HD
Najbliższe powtórki:

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut

Dziękujemy za pozostawienie kontaktu


ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.

zadzwoń do nas

22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:

Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne

Zainteresowała Cię
nasza oferta?

Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

Dziękujemy za pozostawienie kontaktu

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>