Imperium

Imperium
Rosa powierza finansiście pieniądze i notuje coraz większe zyski. Aby jeszcze bardziej pomnożyć kapitał, były diler zwraca się z prośbą o pożyczkę do La Columbiany (Isabella Rossellini), wpływowej królowej narkotykowego kartelu. Wkrótce przekonuje się, że u tej kobiety nie powinno się zaciągać długów. Cena, jaką przyjdzie Victorowi zapłacić za nowy styl życia okazuje się wyższa, niż mógł przypuszczać.

"Imperium" to trzymający w napięciu dramat gangsterski w reżyserii FRANKA REYESA ("Brudna forsa", "Święci z Nowego Jorku"), zrealizowany z udziałem świetnych aktorów, m.in. Johna Leguizamo ("Życie Carlita", "Mopulin Rouge!", "Miłość w czasach zarazy"), Petera Sarsgaarda ("Pierwsza strona", "Powrót do Garden State"), Denise Richards ("Świat to za mało", "Szalone mamuśki") i Isabelli Rossellini ("Blue Velvet", "Wieczna miłość"). To film dla wielbicieli filmów gangsterskich rozgrywających się w wielkomiejskiej scenerii, a także produkcji w duchu "Króla Nowego Jorku", "New Jack City" czy "Płatne w całości". Recenzent "LA Weekly" Ernest Hardy pisał swego czasu, że "Imperium" ustanawia wysokie standardy w gatunku, który rzadko może poszczycić się czymś wyjątkowym. Mick LaSalle z redakcji "San Francisco Chronicle" wyrokował zaś: - To film gangsterki, który potrafi zaskoczyć widza. Jego bohaterowie są zdolni do nieoczekiwanych zachowań z powodów niepozwalających się przewidzieć.


CZYTAJ BLOGI FILMOWE CANAL+
czwartek 8 grudnia 23:15 CBS Europa
Najbliższe powtórki:
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>