Kobiety pragną bardziej

He's Just Not That Into You Holandia | 2009 | 165 min. | Obsada: Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore, Scarlett Johansson, Jennifer Connelly, Kevin ConnollyReżyseria: Ken Kwapis
Kobiety pragną bardziej
Oparta na bestsellerowej książce Liz Tuccillo i Grega Behrendta, scenarzystów serialu "Seks w wielkim mieście", wielowątkowa komedia, która opowiada historie kilku różnych par mieszkających w amerykańskim Baltimore. Gigi (Ginnifer Goodwin) i Mary (Drew Barrymore) mają już dość chodzenia na randki i pragną stworzyć prawdziwe związki. Beth (Jennifer Aniston) chciałaby, aby jej wieloletni chłopak (Ben Affleck) w końcu poprosił ją o rękę, Janine (Jennifer Connelly) i Ben (Bradley Cooper) przeprowadzają się do wymarzonego domu, a Anna (Scarlett Johansson) nie potrafi być sama. Wszyscy bohaterowie filmu szukają spełnienia i miłości, każdy z nich robi to jednak na swój sposób.

Tytuł filmu i książki, na podstawie której oparto scenariusz, to cytat z legendarnego serialu "Seks w wielkim mieście". Autorzy filmu w ciepły i pełen zrozumienia dla ludzkich ułomności sposób pokazują, że miłość ma niejedno oblicze i na każdego czeka w życiu szczęście. Grunt to wiedzieć, czego się pragnie i z uporem do tego dążyć. Atutem obrazu jest doskonała obsada, w której znaleźli się między innymi: gwiazda serialu "Przyjaciele" Jennifer Aniston ("Życiowe rozterki", "Sztuka zrywania", "Marley i Ja"), kilkakrotnie nominowana do Złotego Globu Scarlett Johansson ("Dziewczyna z perłą", "Między słowami", "Vicky Cristina Barcelona"), laureatka tej nagrody Drew Barrymore ("Aniołki Charciego", "Prosto w serce", film TV "Szare ogrody"), uhonorowany Oscarem za scenariusz "Buntownika z wyboru" Ben Affleck ("Gra o miłość", "Pearl Harbor", "Hollywoodland") oraz Bradley Cooper ("Nocny pociąg z mięsem", "Polowanie na druhny", "Kac Vegas"). Film wyreżyserował KEN KWAPIS ("Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów", "Licencja na miłość", serial "Biuro").
środa 7 grudnia 21:00 TVN Fabuła
Najbliższe powtórki:
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>