Wycieczka na studia

College Road Trip USA | 2008 | 105 min. | Obsada: Martin Lawrence, Raven-Symoné, Brenda Song, Will Sasso, Kym Whitley, Donny OsmondReżyseria: Roger Kumble
W życiu Melanie Porter (Raven-Symoné) szykują się duże zmiany. Świeżo upieczona absolwentka liceum stoi przed trudnym wyborem odpowiedniego college'u. W tym celu postanawia wybrać się z przyjaciółkami w pierwszą samodzielną podróż po kraju, która ma być startem w dorosłość i przygodą życia. Plany Melanie krzyżuje jednak nadopiekuńczy ojciec, z zawodu policjant (Martin Lawrence), który ma już dla niej gotowy scenariusz na najbliższych kilka lat życia. Sprzeciw, rzecz jasna, nie wchodzi w rachubę. I tak, zamiast na ekscytującą wyprawę z koleżankami Melanie uda się na wycieczkę w towarzystwie taty.

Pełna zaskakujących zwrotów akcji komedia familijna o trudnych i zarazem zabawnych relacjach nadopiekuńczego ojca i jego wkraczającej w dorosłość córki. Za kamerą stanął ROGER KUMBLE ("Szkoła uwodzenia", "Ostrożnie z dziewczynami", "Zostańmy przyjaciółmi"). W rolach głównych popularny komik Martin Lawrence ("Bad Boys", "Agent XXL", "Gang dzikich wieprzy") i Raven-Symoné ("Dr Dolittle", "Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny", serial "Świat Raven"), młoda gwiazda stacji Disney Channel, znana przede wszystkim z dziecięcej roli w serialu "Bill Cosby Show".
środa 7 grudnia 8:40 Stopklatka TV
Najbliższe powtórki:
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>