Pępek świata 1, odc. 3

The Middle USA | 2009 | 30 min. | Obsada: Patricia Heaton, Neil Flynn, Charlie McDermott, Eden Sher, Atticus Shaffer, Chris KattanReżyseria: Gail Mancuso
Pępek świata 1, odc. 3
Rodzina Hecków jest normalną amerykańską rodziną, mieszkającą w fikcyjnym mieście Orson w stanie Indiana. Bohaterowie (Neil Flynn i Patricia Heaton) mają trójkę dzieci i niczym szczególnym się nie wyróżniają. Niczego wielkiego w swoim życiu nie osiągnęli. Podobnie jak miliony swoich rodaków borykają się z przyziemnymi problemami. Nie potrafią poradzić sobie z krnąbrnymi dziećmi. Doskwiera im brak pieniędzy. Są niezadowoleni z pracy, której wykonywanie nie daje im żadnej satysfakcji. Jednocześnie obawiają się bezrobocia. Nie mogą też znieść uciążliwych sąsiadów oraz... pewnej szalonej ciotki.

Szalony serial komediowy, w którym wszystko jest wyolbrzymione do granic absurdu. Gazeta USA Today nazwała go "błyskotliwym i znakomitym sitcomem, który mówi o konsekwencjach ostatniego kryzysu finansowego dla amerykańskiej klasy średniej". Jego twórcami są Eileen Heisler i DeAnn Heline - producentki i scenarzystki popularnych seriali Murphy Brown i Szminka w wielkim mieście. Poszczególne odcinki reżyserują, m.in.: trzykrotnie nominowana do Emmy Lee Shallat Chemel (seriale Szaleję za tobą, Pomoc domowa), Ken Whittingham (seriale Ekipa, Biuro, Californication) oraz Jamie Babbit (Cheerleaderka, serial Kochane kłopoty). W rolę ojca rodziny wcielił się Neil Flynn (Magnolia, Wredne dziewczyny, Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki), jego żonę zagrała zdobywczyni dwóch nagród Emmy za pierwszoplanową kreację w kultowym serialu Wszyscy kochają Raymonda - Patricia Heaton. Jako niesforne dzieci Hecków występują: nominowany do Nagrody Independent Spirit Charlie McDermott (Zamarznięta rzeka, Jutro będzie futro), nominowana do Nagrody Amerykańskiej Gildii Aktorów Eden Sher (serial Trawka) oraz Atticus Shaffer (Hancock).
wtorek 6 grudnia 12:00 Comedy Central HD
Najbliższe powtórki:
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>