Pałac Joego

Joe's Palace Wielka Brytania | 2007 | 115 min. | Obsada: Michael Gambon, Danny Lee Wynter, Rupert Penry-Jones, Kelly Reilly, Rebecca Hall, Clive RussellReżyseria: Stephen Poliakoff
Elliot Graham (Michael Gambon), stroniący od świata londyński milioner, dziedziczy po śmierci ojca ogromny, stary dom. Mimo że nie zamierza tam mieszkać, zatrudnia kilka osób, które mają za zadanie opiekować się opustoszałą rezydencją. Jest wśród nich syn sprzątaczki, nastoletni Joe (Danny Lee Wynter). Z czasem pomiędzy Elliotem i Joem nawiązuje się przedziwna nić sympatii, w którą wplątana zostaje także pracownica pobliskiego sklepu, Tina (Rebecca Hall). Dzięki chłopakowi milioner jest w stanie poradzić sobie z własnymi, nie zawsze dobrymi wspomnieniami.

Rozgrywająca się współcześnie opowieść o niezwykłej przyjaźni i mrocznych sekretach z przeszłości. Film w reżyserii STEPHENA POLIAKOFFA (Z zamkniętymi oczami, serial Perfect Strangers) charakteryzuje niespieszna narracja i nastrojowe zdjęcia Danny'ego Cohena (To właśnie Anglia, Radio na fali), który otrzymał za nie nominację do nagrody BAFTA. Pałac Joego powiązany jest z inną produkcją telewizyjną, zrealizowaną przez Poliakoffa w tym samym czasie - dramatem Opowieść Mary. Głównych bohaterów zagrali doświadczony, nominowany do Złotego Globu Michael Gambon (Gosford Park, film TV Na ścieżce wojennej, cykl Harry Potter) i młody Danny Lee Wynter, który wystąpił również w Opowieści Mary.
poniedziałek 5 grudnia 13:15 Cinemax2 HD
Najbliższe powtórki:
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>