Niebiosa mogą zaczekać

Heaven Can Wait USA | 1978 | 130 min. | Obsada: Warren Beatty, Julie Christie, James Mason, Jack Warden, Dyan Cannon, Charles GrodinReżyseria: Warren Beatty
Joe ginie w wypadku a wówczas jego energiczny Anioł Stróż czyni cuda, by naprawić pomyłkę i zawrócić Joe'go z drogi w zaświatach. Okazuje się jednak, że jego ciało poddano kremacji. Joe musi wrócić w ciele innego człowieka, który na jego nieszczęście, miał licznych wrogów. Teraz drugie życie Joe'go jest w prawdziwym niebezpieczeństwie.

Film obsypano nagrodami. Złoty Glob i nominacje do Oscara za drugoplanową rolę i reżyserię przyznano WARRENOWI BEATTY, człowiekowi, który jak niewielu doskonale rozumie sztukę filmową. Nominacje do Oscarów otrzymywał zarówno jako aktor, reżyser i scenarzysta. "Bonnie i Clyde" -główna rola, "Szampon" - scenariusz, "Czerwoni" - jako aktor i scenarzysta plus Oscar i Złoty Glob za reżyserię, "Bugsy" - aktor i wreszcie "Senator Bulworth" - nominacje do Złotych Lwów, Złotego Globu i Oscara za scenariusz.

Ponadto nominacji do Oscara doczekali się Jack Warden i Dyan Cannon. Ten ostatni w komplecie ze Złotym Globem. W jednej z ról Julie Christie, laureatka Oscara i Bafty za "Darling", także z nominacją do Złotego Globu, podobnie jak za obraz "Szampon". Nominowana do Oscara była za role w: "McCabe" i pani "Miller" oraz "Miłości po zmierzchu". Wielokrotnie był tez nominowana do Bafty, ostatnio w 2004 roku za "Marzyciela". Ten błyskotliwy scenariusz filmu oparto na sztuce Harry'ego Segalla.
sobota 3 grudnia 15:50 Paramount Channel HD
Najbliższe powtórki:
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>