Stowarzyszenie wędrujących dżinsów

The Sisterhood of the Traveling Pants Meksyk | 2005 | 145 min. | Obsada: Amber Tamblyn, Alexis Bledel, America Ferrera, Blake Lively, Jenna Boyd, Bradley WhitfordReżyseria: Ken Kwapis
Cztery najlepsze przyjaciółki - Bridget (Blake Lively), Carmen (nominowana do ALMY America Ferrera), Lena (Alexis Bledel) i Tibby (Amber Tamblyn) - znają się od urodzenia i jak dotąd wakacje zawsze spędzały razem. Tym razem będzie inaczej, bowiem każda z nich zaplanowała co innego: Bridget wyjeżdża do Meksyku na obóz piłkarski, Carmen chce odwiedzić ojca w Waszyngtonie, Lena wybiera się do dziadków do Grecji, a Tibbi jako jedyna zostanie w domu i będzie pracować w supermarkecie. Tuż przed rozpoczęciem wakacji jedna z dziewczyn kupuje w lumpeksie znoszone dżinsy, które wzbudzają zachwyt koleżanek. Dziwnym trafem spodnie idealnie dopasowują się do sylwetki każdej z nich. W obliczu tego niezwykłego odkrycia dziewczyny postanawiają zawiązać Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów, które pozwoli im mimo rozłąki utrzymać ze sobą kontakt i da początek niezwykłym wydarzeniom...

Opowieść o wielkiej przyjaźni, wkraczaniu w dorosłość i miłości, która zmienia spojrzenie na świat. Tę inteligentną komedię dla nastolatek wyreżyserował KEN KWAPIS ("Jego zdaniem, jej zdaniem", serial "Zwariowany świat według Malcolma", odcinki amerykańskiej wersji serialu "Biuro"), scenariusz został oparty na książce Ann Brashares. W roli Carmen zobaczymy utalentowaną Americę Ferrerę, gwiazdę filmu "Prawdziwe kobiety są zaokrąglone".

"Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów" zdobyło 9 nominacji do Teen Choice Awards, nagród przyznawanych przez magazyn TEEN PEOPLE.
niedziela 4 grudnia 16:35 TVN 7 HD
Najbliższe powtórki:
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>