Jack i Jill

Jack and Jill USA | 2011 | 105 min. | Obsada: Adam Sandler, Al Pacino, Katie Holmes, Elodie Tougne, Rohan Chand, David SpadeReżyseria: Dennis Dugan
Jack i Jill
Jack i jego bliźniacza siostra Jill (w obu rolach Adam Sandler) są być może bardzo do siebie podobni, ale ich charaktery różnią się zasadniczo. Jack to odpowiedzialny ojciec rodziny z Los Angeles, Jill natomiast wiedzie szalone życie na nowojorskim Bronksie. Oboje od wielu lat nie potrafią się porozumieć. Kiedy Jill przyjeżdża do brata na Święto Dziękczynienia, atmosfera szybko robi się napięta, a wojna między rodzeństwem wydaje się nieunikniona.

Pełna zwariowanych gagów opowieść o spotkaniu pary bardzo różniących się od siebie bliźniaków: nieobliczalnej Jill i statecznego Jacka. W obie role wcielił się popularny komik Adam Sandler (nominowany do Złotego Globu za "Lewy sercowy"), który już po raz ósmy zagrał u specjalizującego się w komediach Dennisa Dugana. Obaj zrealizowali wspólnie takie przebojowe filmy, jak m.in.: "Farciarz Gilmore", "Supertata", "Nie zadzieraj z fryzjerem" czy "Duże dzieci". Ich kolejny obraz jest czysto rozrywkową produkcją, w której obok Sandlera zobaczymy też piękną Katie Holmes ("Wizyta u April", "Dziękujemy za palenie", "Batman - Początek") i,w roli samego siebie, jednego z największych aktorów naszych czasów, zdobywcę Oscara Ala Pacino ("Ojciec chrzestny", "Zapach kobiety", "Gorączka").
sobota 3 grudnia 18:15 TV Puls
Najbliższe powtórki:
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>