Gruby Albert

Fat Albert USA | 2004 | 95 min. | Obsada: Kenan Thompson, Kyla Pratt, Dania Ramirez, Shedrack Anderson III, Aaron Frazier, Marques HoustonReżyseria: Joel Zwick
Tytułowy bohater kreskówki, Gruby Albert (Kenan Thompson), postanawia pomóc Doris. Anagażuje do tego zadania swoich animowanych przyjaciół: Mushmoutha (Jermaine Williams), Billa (Keith Robinson), Bucky'ego (Alphonso McAuley), Reggie (Omari Grandberry) i Arthura (J. Mack Slaughter Jr.). Wszyscy przechodzą do świata rzeczywistego, choć wiedzą, że już nazajutrz, gdy zacznie się nowy odcinek, będą musieli wrócić do swojej bajki. Prawdziwe życie okazuje się jednak znacznie bardziej skomplikowane niż filmowa fikcja.

"Gruby Albert" to aktorska wersja animowanego serialu "Fat Albert and the Cosby Kids", który był wyświetlany w amerykańskiej telewizji w latach 1972-1984. Jego pomysłodawcą i prowadzącym był znany aktor Bill Cosby (seriale "Bill Cosby Show", "Dotyk anioła"), który - wspólnie z Lowell Ganz i Charlesem Kippsem - napisał scenariusz do "Grubego Alberta". Reżyserem filmu jest JOEL ZWICK. Twórca pracuje w amerykańskim show-biznesie od początku lat 70. W jego różnorodnym dorobku są takie pozycje, jak: "Moje wielkie greckie wesele", "Zabójcza blondynka" czy popularny serial "Pełna chata". W postać tytułowego Alberta wcielił się Kenan Thompson. Aktor zadebiutował przeszło dziesięć lat temu w komedii "Waga ciężka". Wystąpił również w takich filmach, jak: "Rocky i Łoś Superktoś", "Duży, gruby kłamczuch", "Mistrz kamuflażu", "Córka mojego szefa", "Barbershop 2: Z powrotem w interesie" oraz serialu "Egzamin z życia". Rolę Doris powierzono Kyli Pratt, która pamiętana jest z trzech części "Dr Dolittle" oraz seriali "Przyjaciele", "Kameleon", "Egzamin z życia" i "Lizzie McGuire". W "Grubym Albercie" pojawiają się również: Shedrack Anderson III ("Wybór Gracie", serial "Babski oddział"), Keith Robinson ("Księżniczka i żołnierz", "Mutant 3: Obrońca") i Diana Ramirez ("25. godzina", "X-Men: Ostatni bastion"). W ubiegłym roku film nominowano do Teen Choice Award za najlepszą animację komputerową.
piątek 2 grudnia 13:00 Canal+ Family
Najbliższe powtórki:
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>