Anatomia prawdy 1, odc. 1

Body of Proof USA | 2011 | 60 min. | Obsada: Dana Delany, Jeri Ryan, Geoffrey Arend, Windell Middlebrooks, John Carroll Lynch, Nic BishopReżyseria: Nelson McCormick
Anatomia prawdy 1, odc. 1
Dr Megan Hunt (Dana Delany, znana z serialu Gotowe na wszystko), była jednym z najlepszych neurochirurgów w kraju. Była pierwszą kobietą, która została szefem neurochirurgii w renomowanym szpitalu uniwersyteckim w Filadelfii. Koncentrując się na swoim sukcesie, nigdy nie zwracała uwagi na to, jak dążenia zawodowe wpływały na życie osobiste, dopóki mąż nie zażądał rozwodu i Megan nie straciła praw do opieki nad swoją siedmioletnią córką. Po traumie emocjonalnej ambitna lekarka przeszła też fizyczną transformację - po wypadku samochodowym Megan zaczyna cierpieć na parestezję - przypadkowe ataki drętwienia i skurczu w dłoniach. Choroba nie ujawniła się przed jej powrotem do pracy i podczas operacji doktor Hunt traci panowanie nad narzędziami, doprowadzając do śmierci swojego pacjenta. Nagle zarówno jej kariera jak i życie prywatne legło w gruzach.

Pięć lat później, Megan rozpoczyna wszystko od nowa i pracuje jako lekarz sądowy. Nie jest już w stanie pomagać żywym pacjentom, ale pomaga w odnajdywaniu prawdy i przyczyn zgonów oraz w ujawnianiu, kto był odpowiedzialny za przyczynę śmierci i dlaczego. Widzowie obserwują jak Megan szuka odpowiedzi i znajduje wskazówki w ciałach zmarłych. Jej inteligencja, instynkt i wiedza medyczna pozwalają na odkrywanie prawdy jak nikt inny. Dr Hunt stosuje niekonwencjonalne metody pracy, które wyróżniają ją spośród innych lekarzy, a irytują policję. Serial skupia się na samej Hunt, która stara się zrównoważyć potrzeby swojej kariery zawodowej z życiem osobistym i naprawić relacje ze rodziną.
piątek 2 grudnia 6:05 AXN HD
Najbliższe powtórki:
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>