Korzyści z przejścia do nc+

Wybierając ofertę nc+ uzyskujesz dostęp do najbogatszej oferty na rynku, z której możesz korzystać za pomocą najnowocześniejszego, najbardziej technicznie zaawansowanego sprzętu. Możesz dostosować ofertę do swoich potrzeb i zamówić pakiet, w którym masz więcej filmu bądź sportu albo pełną ofertę, w której wszystko oglądasz bez ograniczeń. Dowiedz się więcej >

W nc+ możesz oglądać programy w najwyższej jakości na ponad 50-ciu kanałach HD, z których 18 wśród cyfrowych platform  jest dostępnych wyłącznie u nas. Kanały filmowe nc+ oferują teraz jeszcze więcej: najbogatszy wybór filmów z najlepszych wytwórni świata: FOX, Universal, Paramount i MGM. W CANAL+ wiele z nich ma swoją telewizyjną premierę.

Tylko w nc+ możesz także korzystać z pełnej oferty BBC i Discovery, a także zamawiać filmy na życzenie w wypożyczalni VOD+.

Poza filmową ofertą jest jeszcze niepowtarzalna propozycja dla sportowych fanów. Jeszcze więcej dobrej piłki - emocjonujące, najbardziej prestiżowe piłkarskie rozgrywki europejskie,  bezkonkurencyjne, najlepsze na świecie ligi piłkarskie na wyłączność i rodzima T-Mobile Ekstraklasa. Ponadto najlepsze ligi koszykówki NBA i WNBA, a także nowość – Liga mistrzów piłki ręcznej. Jedynie w nc+ zobaczysz również najlepsze żużlowe ligi świata.

Produkowane przez nas wyjątkowe kanały tematyczne: ale kino+, PLANETE+, kuchnia+, DOMO+ , MiniMini+, teleTOON+ są dostępne już od najniższego pakietu. Stanowią świetną propozycję dla wszystkich, którzy poza filmem i sportem oczekują od telewizji czegoś więcej: chcą wejść do świata designu, poznać kuchnie świata czy niezwykłe, wzruszające historie innych ludzi.

Nasze możliwości są nieograniczone. To wszystko możesz oglądać nie tylko w tradycyjnej telewizji, czyli na telewizorze, ale także przy użyciu najnowocześniejszych technologii, na laptopie, tablecie i smartfonie, w dowolnym miejscu i czasie.

Dodatkowo, zamawiając usługę multiroom, możesz oglądać kilka programów na kilku różnych telewizorach w ramach jednej umowy. Dowiedz się więcej >

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>