Płatności w sieciach gotówkowych i na poczcie

moje rachunkiwygodne rachunki

Zachęcamy do płatności w autoryzowanych punktach sieci Moje Rachunki lub Wygodne Rachunki. Wszędzie, gdzie zobaczysz powyższe  logotypy, możesz skorzystać z usługi płatności za swoje rachunki przy okazji codziennych zakupów. Potwierdzeniem transakcji jest paragon. Poniższe sieci przyjmują również wpłaty dokonywane na drukach In blanco, bez wpisanej kwoty.

Z dniem 31 marca 2012 zamknięty został system obsługi płatności Unikasa. W związku z tym od 1 kwietnia nie ma możliwości regulowania rachunków za ich pośrednictwem. Płatności w sieciach gotówkowych typu Moje Rachunki lub Wygodne Rachunki pozostaną otwarte bez zmian.

Płatności gotówką można dokonać w każdej placówce pocztowej w Polsce.

Istnieje możliwość zamówienia druków przelewów In blanco z wypełnionym numerem konta, które służą do dokonywania wpłat na poczcie i w sieciach gotówkowych. Kwotę zapłaty należy każdorazowo przepisać na druczek (cyfrowo i słownie) z ostatniego Dokumentu Płatniczego otrzymanego na dekoder.

Aby zamówić druki przelewów należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, telefonicznie:
z telefonów stacjonarnych:
• 801 044 944*

z telefonów komórkowych:
• 22 310 47 47*

lub mailowo, poprzez wysłanie zamówienia na adres:
faktura@info2.ncplus.com.pl

W mailu prosimy podać dane umożliwiające identyfikację zgłoszenia – numer Abonenta lub numer umowy lub numer PESEL oraz hasło literowe lub cyfrowe.

Można także skorzystać z czystego druku przelewu z poczty. Wzór jak należy go wypełnić znajduje się na ekranowych rachunkach, są tam niezbędne dane Abonenta m.in. numer rachunku bankowego oraz numer Abonenta. Wystarczy wejść w zakładkę Płatności w menu Dekodera (przycisk Setup), a następnie w Formularz przelewu (czerwony przycisk).

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>