Jak podłączyć dekoder do internetu?

Aktywacja nowego zestawu do odbioru może trwać do 24 godzin.

Jeśli czekasz na aktywację ponad 2 godziny, a na ekranie telewizora wyświetla się komunikat „BRAK UPRAWNIEŃ DO ODBIORU TEGO KANAŁU” lub „UPRAWNIENIA DO ODBIORU WYGASŁY”.

 

Przełącz dekoder do trybu stand by, a następnie odłącz go od prądu i po chwili podłącz  ponownie.
Poczekaj aż dekoder całkowicie się uruchomi (może to zająć kilka minut). Gdy pojawią się kanały oznacza to, że Twój dekoder został już aktywowany. Jeżeli jednak w dalszym ciągu wyświetla się komunikat o braku uprawnień, należy ustawić dekoder na kanał 11 TVP 1 HD i wysłać uprawnienia na kartę dekodera.

Uprawnienia możesz wysłać:

 •   W internetowym centrum Abonenta moje nc+

Zaloguj się do moje nc+ na stronie moje.ncplus.pl i w zakładce SZCZEGÓŁY MOJEJ OFERTY -> MÓJ SPRZĘT wybierz AKTUALIZACJA UPRAWNIEŃ.

Potwierdź wysyłkę aktualizacji uprawnień do odbioru ponownie wciskając „AKTUALIZACJA UPRAWNIEŃ”.

 Poczekaj aż uprawnienia odbioru zostaną zapisane na Twojej karcie abonenckiej. Maksymalny czas oczekiwania do 24 h.

•    W telefonicznym centrum Abonenta – bez połączenia z konsultantem

Zadzwoń pod numer telefonu 22 310 47 47, następnie wybierz 4 – KWESTIE TECHNICZNE, dalej wybierz 1 – AKTUALIZACJA UPRAWNIEŃ DO ODBIORU. Jeśli na początku połączenia zidentyfikowałeś się podając nr Abonenta i PESEL uprawnienia zostaną wysłane automatycznie.
Jeśli nie podawałeś danych identyfikacyjnych do wysyłki uprawnień wymagane będzie podanie 12 cyfr numeru karty dekodującej (bez cyfry kontrolnej). Automat odczyta wprowadzony numer karty i poprosi o potwierdzenie wysyłki poprzez naciśnięcie 1 na klawiaturze telefonu. Maksymalny czas oczekiwania do 24 h.

•    W telefonicznym centrum Abonenta – czekając na połączenie z konsultantem

Zadzwoń pod numer telefonu 801 044 944 LUB 22 310 47 47, wybierz temat rozmowy i poczekaj na zgłoszenie Konsultanta, który wyśle uprawnienia na Twoją kartę. Maksymalny czas oczekiwania do 24 h.
 


ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>