Jak podłączyć Multiroom Standard HD?

Dekodery w usłudze Multiroom Standard HD wymagają doprowadzenia sygnału z anteny satelitarnej oraz połączenia w sieci lokalnej LAN za pomocą przewodów Ethernet. Pomiędzy terminalem głównym (WiFi Premiumbox+ lub mediaBOX+, turboBOX+), a dekoderami uzupełniającymi dochodzi do wymiany informacji, niezbędnych do działania usługi.

Sygnał z anteny satelitarnej w usłudze Multiroom Standard HD, musi być doprowadzony 
do wszystkich dekoderów pracujących w usłudze, tak jak w przypadku dekoderów działających samodzielnie. Dekodery są od siebie niezależne w większości realizowanych funkcji. Oznacza to, że dekodery uzupełniające w celu poprawnego działania będą wymagać podłączenia do zestawu antenowego, nie znaczy to jednak, że każdy dekoder wymaga osobnej anteny satelitarnej. Do jednej anteny można podłączyć kilka dekoderów, o ile czasza antenowa jest wyposażona w konwerter o odpowiedniej ilości wyjść.

Zalecane jest doprowadzenie dwóch sygnałów antenowych do dekodera głównego (WiFi Premiumbox+ lub mediaBOX+, turboBOX+). Pozwoli to na wykorzystanie wszystkich funkcjonalności dekodera PVR np. na oglądanie jednego kanału i jednoczesne nagrywanie drugiego na tym samym dekoderze. Wszystkie dekodery pobierają uprawnienia odbioru
oraz sygnał parujący dekoder z kartą dekodującą niezależnie. Dekoder główny może obsłużyć jednocześnie 5 dekoderów uzupełniających. W określonych odstępach czasowych dekodery uzupełniające będą się łączyć przez sieć LAN z dekoderem głównym (WiFi Premiumbox+ lub mediaBOX+, turboBOX+) w celu pobrania pliku autoryzującego.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut

Dziękujemy za pozostawienie kontaktu


ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.

zadzwoń do nas

22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:

Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne

Zainteresowała Cię
nasza oferta?

Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

Dziękujemy za pozostawienie kontaktu

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>