nc+: historia pewnej znajomości

21 marca, dokładnie w 18. rocznicę uruchomienia CANAL+ w Polsce zadebiutowała platforma cyfrowa nc+, powstała z połączenia dwóch liderów rynku - CYFRA+ i n.

Przez szereg lat obydwie firmy konkurowały ze sobą w obszarze treści i technologii wyznaczając nowe kierunki rozwoju telewizji w Polsce. Od 2006 roku fani sportu oraz miłośnicy kina zmagali się z problemem wyboru oferty, która da im pełną satysfakcję. Klienci musieli śledzić nieustanną rywalizację obydwu platform, by móc skorzystać z najbardziej atrakcyjnej propozycji. Niektórym nie pozostawało nic innego niż zakup obydwu ofert od konkurencyjnych dostawców....

CANAL+, jako pierwsza płatna telewizja w Polsce (powstała 21 marca 1995 roku), od początku stawia na formułę sportowo-filmową, pokazując na żywo najbardziej prestiżowe rozgrywki i światowe produkcje tuż po premierach kinowych. Trzy lata później, 16 listopada 1998 roku, CANAL+ Polska wkracza w kolejny etap rozwoju uruchamiając platformę CYFRA+.

Więcej

Zarząd nc+

MANUEL ROUGERON - Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny nc+. Ma ponad 17-letnie doświadczenie w mediach i należy do grona najbardziej doświadczonych menedżerów CANAL+.

FRÉDÉRIC BERARDI - Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Finansowy nc+. Jest dyrektorem finansowym (CFO) odpowiedzialnym za wszystkie działania na tym polu prowadzone przez platformę nc+, należącą do spółki ITI Neovision.

JACEK BALICKI - Wiceprezes Zarządu ds. Marketingu. Dołączył do zespołu zarządzającego nc+ w marcu 2014 roku. Jest szefem marketingu platformy nc+.

ARTUR PRZYBYSZ - Wiceprezes ds. Sprzedaży i Logistyki nc+. Od 2006 r., jako Członek Zarządu ITI Neovision i Dyrektor ds. Sprzedaży i Logistyki współtworzył platformę „n”.

JAROSŁAW KORDALEWSKI - Wiceprezes Zarządu ds. Technologicznych i IT. W trakcie pracy w CANAL+ był odpowiedzialny za projekty technologiczne.

Więcej

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>