Nowe nc+ GO to wersja pilotażowa bezpłatnej aplikacji oferującej abonentom nc+ całkowicie mobilną telewizję dostępną na smartfonie lub tablecie z systemem Android i komputerze pod adresem ncplusgo.pl.

W wersji pilotażowej już teraz znajdziesz dodatkowe funkcjonalności, takie jak:
- dostęp nawet do 80 kanałów telewizyjnych na żywo, w zależności od posiadanego abonamentu
- setki materiałów wideo na życzenie,
- bezpieczną strefę dla dzieci,
- świat CANAL+ dla posiadaczy kanałów CANAL+ w swoich pakietach,
- możliwość ustawienia przypomnień o nadchodzących audycjach,
- program tv,
- możliwość tworzenia własnej listy ulubionych materiałów wideo na życzenie i kanałów TV.
- możliwość uzyskania dostępu w usłudze do dodatkowo płatnych kolekcji


Kanały
na żywo
Znajdziesz tu nawet do 80 kanałów telewizyjnych na żywo dostępnych w ramach Twojego abonamentu. Każdy kanał podaje informację jaki program jest aktualnie emitowany. Aby obejrzeć wybrany program, wystarczy kliknąć w ikonkę kanału i poczekać aż materiał zacznie się odtwarzać. Kanały niedostępne w Twoim pakiecie, są specjalnie oznaczone. Dzięki funkcji sortowania można otrzymać układ kanałów zgodny z kolejnością na Twoim dekoderze, rekomendowany przez nc+ lub alfabetyczny. Dodatkowo można skorzystać z filtrów według wybranej kategorii, np. filmowej, dokumentalny lub dziecięcy.
Telewizja na życzenie
Jeśli zdarzy ci się nie zdążyć na oczekiwaną premierę filmową lub przegapić ulubiony program, będziesz mógł obejrzeć jego powtórkę. Powtórki pojawią się w dzień po ich emisji na kanałach na żywo.  Tutaj również możesz posortować materiały zgodnie z rekomendacjami nc+, alfabetycznie lub wg ich popularności.
Oglądaj wszędzie Wszystkie kanały z Twojego pakietu nc+.
Setki filmów, seriali i programów dostępnych tuż po premierze.
Bajki kochane przez dzieci. Filmy i seriale familijne.
Na tablecie i smartfonie z systemem Android oraz komputerze.
Dla dzieci
Z nc+ GO możesz dać dziecku tablet bez obaw o niepożądane treści i czas oglądania. W aplikacji znajdziesz strefę przeznaczoną specjalnie dla dzieci, nad którą masz pełną kontrolę. W zakładce „Moje konto” znajdziesz „Ustawienia - Strefa dla dzieci”, w której możesz ustawić:
  • kategorię wiekową programów, które dziecko może oglądać;
  • czas korzystania z aplikacji - po przekroczeniu określonego czasu użytkownik jest proszony o podanie hasła do aplikacji;
  • kolorystykę tła strefy dla dzieci;
  • blokadę wyjścia ze strefy dla dzieci.
VOD
Hity filmowe i serialowe na wyciągnięcie ręki! Wypożyczasz pojedyncze hity lub oglądasz kolekcje z najnowszymi serialami oraz kultowymi filmami. W sekcji VOD dostępna jest funkcja filtrowania bądź sortowania spośród setek filmów i seriali możesz wybierać ten, który zainteresuje Cię najbardziej.
Świat CANAL+
Świat CANAL+ to 8 kanałów premium, które stanowią kwintesencję tego, co najlepsze w telewizji. To premiery największych i najgłośniejszych hitów kinowych, seriale, których nie zapomnisz, inspirujące programy dokumentalne, filmy animowane, relacje na żywo z największych wydarzeń w świecie filmu a także największe wydarzenia i rozgrywki sportowe.
Program TV
Jeżeli chcesz sprawdzić program telewizyjny, wejdź w zakładkę program TV. Masz tu możliwość określenia daty i godziny jakie Cię interesują. Możesz też zmienić kolejność wyświetlania kanałów i sortować kanały alfabetycznie, według ulubionych lub w takim układzie jak na dekoderze. Kanały nieodstępne w ofercie nc+ GO lub w Twoim pakiecie, są specjalnie oznaczone. Klikając w wybraną pozycję, wyświetli się opis programu. Jeśli chcesz obejrzeć dany program, wybierz opcję oglądaj i kliknij ikonę Play.
Pobierz aplikację w wersji pilotażowej. Zapraszamy do testowania aplikacji nc+ GO w wersji pilotażowej. Podziel się z nami Twoimi wrażeniami i uwagami dotyczącymi funkcjonowania aplikacji za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w nc+ GO w sekcji Moje konto/kontakt lub emailem na adres: go@ncplus.pl
Aplikacja działa na tabletach i smartfonach z zainstalowanym systemem Android w wersji 4.4 lub wyższej.
Wersję Android można sprawdzić klikając w ikonę "Ustawienia" na swoim urządzeniu, a następnie wybrać "Informacje o urządzeniu".
Dodatkowo wchodząc na stronę play.google.com i logując się na swoje konto e-mail można sprawdzić czy urządzenie zgodne jest z daną wersją aplikacji.
Serwis nc+ GO na komputery dostępny jest pod adresem ncplusgo.pl.

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WZBW.

nc+

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>