Prezent dla Abonentów – Komediowa Gwiazdka. Kolekcja filmów VOD

PREZENT DLA ABONENTÓW
Kolekcja filmów na życzenie bez dodatkowych opłat
JAK OGLĄDAĆ ?
ZOBACZ ZAPOWIEDŹ

KOLEKCJA ŚWIĄTECZNA

Liczba dostępnych filmów:
28

9 długich miesięcy

Facet (nie)potrzebny od zaraz

Głosy

Jak ona to robi?

9 długich miesięcy
Opis
Ariane Felder jest w ciąży. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie była staromodną singielką, a do tego sędziną! To nie wszystko – z badań DNA wynika, że ojcem jest nie kto inny, jak Bob, kryminalista poszukiwany za napaść i pobicie. Ariane nie pamieta niczego, ale stara się zrobić wszystko by dojść do prawdy.
Obsada
Albert Dupontel, Sandrine Kiberlain
Reżyser
Albert Dupontel
Gatunek
Komedia
Produkcja
Francja, 2013
Facet (nie)potrzebny od zaraz
Opis
Zosia (Katarzyna Maciąg) rozstaje się z chłopakiem (Łukasz Garlicki) po tym, jak nakrywa go w swoim mieszkaniu z inną dziewczyną. Zdradzona, staje przed koniecznością ułożenia sobie życia na nowo. Dodatkowo sytuację świeżo upieczonej singielki komplikuje stary zakład, zgodnie z którym Zosia, uważana za typową kandydatkę na "starą pannę", nie może przyjść samotnie na ślub Anny (Anna Czartoryska) – koleżanki z lat szkolnych. Za namową przyjaciółki – Patrycji (Joanna Kulig), postanawia odszukać facetów, którzy byli kiedyś ważni w jej życiu i sprawdzić, czy gdzieś po drodze nie przegapiła wielkiej miłości i czy któryś z "byłych" nie jest tym jedynym. Czy szczęśliwą "siódemką" okaże się uwielbiany przez studentki wykładowca Ksawery (Paweł Małaszyński), popularny aktor Tomek (Bartosz Porczyk), wzięty kompozytor Michał (Maciej Stuhr), zbuntowany romantyk Łysy (Marcel Sabat), właściciel modnego klubu Janek (Czesław Mozil) lub poznany na ostrym dyżurze przystojny lekarz (Michał Żebrowski)? Sześciu facetów i dziewczyna, która wciąż nie znalazła prawdziwej miłości... albo ją przegapiła. A może miłość to nie wszystko?
Obsada
Katarzyna Maciąg, Joanna Kulig, Krzysztof Globisz
Reżyser
Weronika Migoń
Gatunek
Komedia
Produkcja
Polska, 2014
Głosy
Opis
Jerry jest uroczym, ale jednocześnie niezwykle osobliwym pracownikiem fabryki wanien w małym amerykańskim miasteczku. Od pierwszego spotkania szaleńczo podkochuje się w swojej nowej koleżance z księgowości. Miła, seksowna, zabawna i pochodząca z deszczowej Anglii Fiona jest chodzącym ideałem. Ich pierwsza randka kończy się jednak wyjątkowo pechowo. Jerry przez przypadek zabija Fionę, a jej śmierć staje się dla niego nie lada kłopotem. Na szczęście zagubionemu mężczyźnie z pomocą przychodzą jego najlepsi przyjaciele – szatański kot i dobroduszny pies, którzy zawsze wesprą go rozmową i dobrymi radami.
Obsada
Ryan Reynolds, Gemma Arterton, Anna Kendrick
Reżyser
Marjane Satrapi
Gatunek
Komedia kryminalna
Produkcja
USA, 2015
Jak ona to robi?
Opis
Czterokrotnie nagradzana Złotym Globem Sarah Jessica Parker - odtwórczyni roli Carrie Bradshaw, najsłynniejszej singielki świata - powraca na ekrany kin, aby udowodnić milionom kobiet, że seks to tylko jedna z wielu atrakcji w wielkim mieście! W długo oczekiwanej adaptacji światowego bestselleru Allison Pearson, gwiazda "Seksu w wielkim mieście" wciela się w ambitną menadżer Kate Reddy, która budzi podziw przyjaciół i kolegów z pracy, sprawnie godząc bogate życie rodzinne z zawrotną karierą w biznesie. Gdy jej klientem zostanie uwodzicielski Jack Abelhammer (Pierce Brosnan), Kate przyjdzie zmierzyć się z pokusą wielkich pieniędzy i jeszcze większych namiętności, kosztem szczęścia u boku dobrodusznego męża (nominowany do Oscara za rolę w "Lepiej być nie może" Greg Kinnear).
Obsada
Sarah Jessica Parker, Pierce Brosnan
Reżyser
Douglas McGrath
Gatunek
Komedia
Produkcja
USA, 2011

Kobieta na Marsie, Mężczyzna na Wenus

Listy do M. 2

Miłość na wybiegu

Miłość nie przeszkadzać

Kobieta na Marsie, Mężczyzna na Wenus
Opis
Życie po drugiej stronie małżeńskiego łóżka zawsze wydaje się przyjemniejsze i łatwiejsze - tak myśli większość z nas, w tym również Ariane (Marceau) i Hugo (Boon). Aby rozwiązać niekończący się konflikt o to, kto ma w życiu „lepiej”, postanawiają wymienić się na jakiś czas życiowymi rolami. Prawnik pomaga im zamienić się pracą, kontami bankowymi i samochodami… Czy Hugo, który wcześniej zarządzał firmą budowlaną, odnajdzie się w roli sprzedawcy damskiej biżuterii, mając jednocześnie na głowie sprzątanie, pranie, gotowanie i wychowanie dzieci? Czy Ariane, która do tej pory była „seksowną żonką szefa”, zdobędzie posłuch wśród męskiej załogi? I kto tak naprawdę jest z Marsa, a kto z Wenus?
Obsada
Sophie Marceau, Dany Boon
Reżyser
Pascale Pouzadoux
Gatunek
Komedia
Produkcja
Francja, 2010
Listy do M. 2
Opis
Od wydarzeń znanych z „Listów do M.” minęły równo cztery lata i wszyscy bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Mikołaj (Maciej Stuhr), który znalazł szczęście u boku Doris (Roma Gąsiorowska), wciąż nie może zdecydować się na oświadczyny, co prowokuje jego syna Kostka (Jakub Jankiewicz) do obmyślenia sprytnej, świątecznej intrygi z pierścionkiem zaręczynowym w tle. Małgosia (Agnieszka Wagner) i Wojtek (Wojciech Malajkat) adoptowali Tosię (Julia Wróblewska), ale teraz, tuż przed Bożym Narodzeniem, ich rodzina musi zmierzyć się wspólnie z nową, trudną sytuacją, związaną ze zdrowiem Małgosi. Karina (Agnieszka Dygant) – obecnie wzięta pisarka i Szczepan (Piotr Adamczyk) – teraz taksówkarz, rozstali się, lecz ich ścieżki nieustannie się przecinają. Związek Betty (Katarzyna Zielińska) i „niegrzecznego” Mikołaja Mela (Tomasz Karolak) nie przetrwał próby czasu, Betty wychowuje ich synka Kazika z nowym partnerem Karolem (Marcin Perchuć). Czy Mel zdoła udowodnić, że zasługuje na miłość syna i stać się dla Kazika prawdziwym superbohaterem? Wladi (Paweł Małaszyński) wciąż kieruje Agencją Mikołajów, wspierany przez niezawodną Larwę (Katarzyna Bujakiewicz) i nową pracownicę – Magdę (Magdalena Lamparska), która mocno namiesza w związku popularnego muzyka Redo (Maciej Zakościelny) i Moniki (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Rodzice (Małgorzata Kożuchowska, Waldemar Błaszczyk) zmagają się ze zbuntowanym nastoletnim synem, kontestującym Wigilię.
Obsada
Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska, Tomasz Karolak
Reżyser
Maciej Dejczer
Gatunek
Komedia
Produkcja
Polska, 2015
Miłość na wybiegu
Opis
Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, która polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta (Barbara Brylska), wynajmuje jej pokój, a przypadkowe spotkanie w salonie fryzjerskim pani Marty owocuje nieoczekiwaną ofertą pracy – Julka dostaje propozycję dołączenia do zespołu modelek prestiżowej warszawskiej agencji. W ten sposób młoda i niedoświadczona dziewczyna wkracza w wielki świat mody, który nie zawsze jest tak piękny i idealny jak na zdjęciach w kolorowych magazynach. Czy Julka będzie umiała pogodzić karierę modelki z rodzącym się uczuciem do trochę cynicznego fotografa Kacpra (Marcin Dorociński)? Czy oboje zdołają stawić czoła intrygom zakochanej w Kacprze właścicielki agencji modelek, Marlenie (Urszula Grabowska) i jej przyjaciółki, redaktorki naczelnej modnego miesięcznika (Iza Kuna)?
Obsada
Marcin Dorociński, Urszula Grabowska, Karolina Gorczyca
Reżyser
Krzysztof Lang
Gatunek
Komedia
Produkcja
Polska, 2009
Miłość nie przeszkadzać
Opis
Przebojowa komedia romantyczna, która bawi i wzrusza jak "Pretty Woman", rozgrywa się w świecie glamour jak w "Diabeł ubiera się u Prady" i pozwala poczuć zapach luksusu "Śniadania u Tiffany'ego". W tym wszystkim mnóstwo miłości i humoru...i Audrey Tautou, jakiej nikt się nie spodziewa! Czy Amelia może stać się symbolem seksu? Zobaczcie sami! Irene, piękna uwodzicielka bogatych mężczyzn, przez przypadek myli nieśmiałego kelnera z Grand Hotelu ze znanym milionerem. Kiedy okazuje się, że zawartość portfela Jean'a pozostawia wiele do życzenia, dziewczyna odchodzi. Oczarowany jej osobą chłopak nie chce jednak dać za wygraną. Irene postanawia więc zdradzić mu tajemnice swego fachu i nauczyć go uwodzenia zamożnych kobiet. Sprawy przyjmują nieoczekiwany obrót, gdy Irene zauważa, że nowe wcielenie Jean'a zaczyna coraz bardziej się jej podobać.
Obsada
Gad Elmaleh, Audrey Tautou
Reżyser
Pierre Salvadori
Gatunek
Komedia
Produkcja
Francja, 2007

Miłość w eterze

Nie ma jak święta

Nieracjonalny mężczyzna

Panie Dulskie

Miłość w eterze
Opis
Cyniczny i popularny spiker radiowy z Los Angeles, Pepper Sterling, z powodu niewybrednego żartu zostaje zesłany na czas Świąt do uroczego miasteczka Idyllwild w Colorado. Zmuszony do prowadzenia audycji razem z poważną i błyskotliwą psycholog Sandy Love, ku swemu zaskoczeniu odkrywa, że odnalazł miłość swojego życia. Antenowa znajomość szybko przeradza się w wielką miłość, zaś sam Pepper zaczyna nawet odczuwać magię Świąt. Gdy otrzyma szansę na wcześniejszy powrót do domu, będzie musiał zdecydować, czego naprawdę oczekuje od życia… i z kim chciałby je spędzić.
Obsada
Haylie Duff, Tilky Jones
Reżyser
Sam Irvin
Gatunek
Romans
Produkcja
USA, 2014
Nie ma jak święta
Opis
Cała rodzina Rodriguez cieszy się i świętuje ponowne spotkanie wszystkich jej członków w domu ich ojca, Edy Rodrigueza (Alfred Molina) oraz matki Anny (Elizabeth Pena) w Chicago w trakcie świąt. Przybyli z przeróżnych zakątków świata, zwłaszcza ich najmłodszy syn Jesse (Freddy Rodriguez), który właśnie wrócił z Iraku, gdzie został raniony podczas walki. Dla Jessego, powrót do domu sprawił, ze jego uczucia do byłej ukochanej odżyły. Wydaje się jednak, że ona nie może wybaczyć mu tego, że ją zostawił. Jego starsza siostra, Roxanna (Vanessa Ferlito), starająca się zaistnieć aktorka, próbowała przez lata ziścić swe marzenie o Hollywood, jak dotąd z nikłym rezultatem. Ku przerażeniu matki, najstarszy brat, Mauricio (John Leguizamo), odnoszący sukcesy prawnik, przyprowadza do domu żonę Sarah (Debra Messing), dynamiczną kierowniczkę firmy zajmującej się funduszami hedgingowymi, która wolałaby powiększać swój kapitał niż rodzinę. Po upływie tego pełnego wydarzeń tygodnia, tradycje zostaną uświęcone, sekrety ujawnione i podjęte zostaną ważne, życiowe decyzje.
Obsada
Alfred Molina, Elizabeth Pena, Freddy Rodriguez
Reżyser
Alfredo De Villa
Gatunek
Komedia
Produkcja
USA, 2008
Nieracjonalny mężczyzna
Opis
Zdobywca czterech Oscarów i 20 nominacji do tej Nagrody; mistrz kina i geniusz komedii – Woody Allen przedstawia swój najnowszy obraz – „Irrational Man”. Po romantycznym spacerze szlakiem europejskich stolic, reżyser powraca do rodzinnej Ameryki, gdzie powstały jego najsłynniejsze dzieła, na czele z oscarowym „Blue Jasmine” i uwielbianym przez Polaków „Co nas kręci, co nas podnieca”. Fabuła „Irrational Man” tradycyjnie pozostaje owiana tajemnicą, wiadomo jednak, że skupia się na historii profesora filozofii z Rhode Island, którego życie staje na głowie, gdy ten zaczyna spotykać się z jedną ze swoich studentek. W rolach głównych w „Irrational Man” zobaczymy trzykrotnie nominowanego do Oscara – Joaquina Phoenixa („Mistrz”, „Spacer po linie”, „Gladiator”) oraz jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia; urastającą na nową muzę reżysera, zdobywczynię nominacji do Oscara, BAFTA i Złotego Globu – Emmę Stone („Birdman”, „Służące”). Partnerują im m.in. nominowana do Złotego Globu – Parker Posey („Ostrożnie z dziewczynami”, „Masz wiadomość”), Gary Wilmes („Sekretne życie Waltera Mitty, „Salt”) oraz nowy ulubieniec nastolatków – Jamie Blackley („Zostań, jeśli kochasz”, „Królewna Śnieżka i Łowca”).
Obsada
Joaquin Phoenix, Emma Stone
Reżyser
Woody Allen
Gatunek
Komedia
Produkcja
USA, 2015
Panie Dulskie
Opis
Nowy film Filipa Bajona, twórcy kinowych przebojów „Śluby panieńskie” i „Przedwiośnie” rzuca świeże spojrzenie na ponadczasową komedię „Moralność Pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej, poruszając się między trzema planami czasowymi: początkiem XX wieku, rokiem 1954 a współczesnością. W doborowej obsadzie między innymi: Krystyna Janda, Katarzyna Figura, Maja Ostaszewska, Mateusz Kościukiewicz, Sonia Bohosiewicz, Katarzyna Herman i Olgierd Łukaszewicz. Do Melanii (Maja Ostaszewska), wnuczki pani Dulskiej (Krystyna Janda), przyjeżdża Rainer Dulsky (Władysław Kowalski), profesor psychiatrii ze Szwajcarii. Czuje ze ma coś wspólnego z kamienicą, w której mieszkają Dulscy. Zaintrygowana historią rodu Melania, reżyserka filmowa, przyłącza się do jego poszukiwań. Kolejne odkrycia przeniosą ich w przeszłość pełną tajemnic, które na zawsze miały pozostać w ukryciu. Rodzina Dulskich ma wiele na sumieniu…
Obsada
Krystyna Janda, Katarzyna Figura, Maja Ostaszewska
Reżyser
Filip Bajon
Gatunek
Komedia
Produkcja
Polska, 2015

Pokaż kotku co masz w środku

Ratujmy Mikołaja

Seks, miłość, terapia

Sklep dla samobójców

Pokaż kotku co masz w środku
Opis
Seria niefortunnych zdarzeń stawia na głowie życie dwóch mężczyzn – Andrzeja (Jacek Borusiński) i Zygmunta (Krzysztof Stelmaszyk). Ojciec Andrzeja (Marian Dziędziel) nagle postanawia ożenić się z tajemniczą nieznajomą (Grażyna Szapołowska), a wkrótce potem traci wszystkie oszczędności. Andrzej, próbując desperacko odzyskać straconą fortunę, porywa podejrzaną o kradzież dziewczynę (Katarzyna Cynke) i... zakochuje się w niej od pierwszego uprowadzenia. Tymczasem Zygmunt musi zmierzyć się jednocześnie z natrętnym adoratorem (Jacek Braciak) swojej żony (Iwona Wszołkówna) oraz brzemiennym w skutki romansem nastoletniej córki (debiutująca Delfina Wilkońska). Zygmunt szuka pomocy u zaprzyjaźnionego doktora (Jan Frycz), jednak ten zajęty jest flirtowaniem z ponętną pielęgniarką (Małgorzata Buczkowska-Szlenkier). Jakby tego było mało, komediową intrygę zagmatwają jeszcze - seksowna uczennica z niekonwencjonalnymi pomysłami (Maja Bohosiewicz), łasy na pieniądze i wdzięki niewieście specjalista od drzew (Sławomir Orzechowski), dociekliwy ksiądz (Władysław Kowalski), wielki szu wśród adwokatów (Jan Nowicki), szef stacji benzynowej zawsze na gazie (Andrzej Grabowski) i pewna tajemnicza postać w kolorowym sweterku, której poczynania zaskoczą każdego. Myślałeś, że widziałeś już wszystko? To nie tak jak myślisz, kotku...
Obsada
Jacek Borusiński, Krzysztof Stelmaszyk
Reżyser
Sławomir Kryński
Gatunek
Komedia
Produkcja
Polska, 2011
Ratujmy Mikołaja
Opis
Świąteczna animacja dla całej rodziny, w której głosów użyczyli m.in. Martin Freeman, czyli Bilbo Baggins z megahitu „Hobbit: Niezwykła podróż” oraz legendy małego i dużego ekranu w osobach niezapomnianej Joan Collins i brodatego Tima Curry’ego. Niepokorny elf Bernard spowoduje wielkie zamieszanie w tajnych laboratoriach Świętego Mikołaja, ujawniając ich lokalizację ekscentrycznemu miliarderowi. Jedynym sposobem na naprawienie szkód i uratowanie świąt Bożego Narodzenia jest ratunkowa misja w czasie, która wywołuje całą masę niezwykłych i zabawnych komplikacji.
Obsada
Martin Freeman, Tim Curry
Reżyser
Leon Joosen
Gatunek
Komedia
Produkcja
Wielka Brytania, 2013
Seks, miłość, terapia
Opis
Lambert (Patrick Bruel) jest seksoholikiem. Przypadłość mocno skomplikowała mu życie. Aktualnie chodzi na spotkania grupy wsparcia i rozwija karierę jako terapeuta par. Niespodziewanie w jego poukładane życie wkracza Judith (Sophie Marceau), seksowna nimfomanka, sypiająca z każdym napotkanym facetem, której szczególnym względem cieszą się koledzy z pracy. Niestety, ostatni szef Judith miał dość jej temperamentu i zwolnił ją. Lambert, całkowicie nieświadomy sytuacji, postanawia zatrudnić kobietę jako asystentkę. Im bardziej Judith stara się go uwieść, tym mocniej Lambert opiera się, wierząc w czystą, nieopartą na seksie relację.
Obsada
Sophie Marceau, Patrick Bruel
Reżyser
Tonie Marshall
Gatunek
Komedia
Produkcja
Francja, 2014
Sklep dla samobójców
Opis
Rodzinny sklepik w szarym i ponurym mieście niezwykle dobrze prosperuje. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie: od wymyślnych trucizn, przez różne rodzaje sznurów, aż do specjalnie ostrzonych żyletek i mieczy samurajskich. Państwu Tuvache pomagają dzieci Marynia i Wincek, którzy skutecznie zarażają brakiem chęci do życia. Wszystko się zmienia, kiedy na świat przychodzi trzeci potomek, który ku utrapieniu całej rodziny uśmiecha się. Co więcej zaraża optymizmem, pozbawiając sklep zdesperowanej klienteli.
Obsada
Bernard Alane, Isabelle Spade
Reżyser
Patrice Leconte
Gatunek
Komedia
Produkcja
Belgia, 2013

Sprawa dla dwojga

Świąteczne zaproszenie

Święta marzeń

Taka piękna katastrofa

Sprawa dla dwojga
Opis
Jean Renault jest czterdziestoletnim aktorem, który nie może znaleźć sobie pracy. Jego sława dawno przebrzmiała, a fatalna reputacja koszmarnego szczególarza odstrasza potencjalnych pracodawców. Puste konto bankowe zmusza go do przyjęcia roli podczas policyjnej rekonstrukcji zbrodni. Nietypowa rola wydaje się dość prosta – ma grać nieboszczyka, jednak Renault nawet w niemej roli ma dużo do powiedzenia i ingeruje w najdrobniejsze elementy śledztwa. Ambicja nie pozwala mu odpuścić, szczególnie że na horyzoncie pojawia się piękna pani prokurator.
Obsada
François Damiens, Géraldine Nakache
Reżyser
Jean-Paul Salomé
Gatunek
Komedia
Produkcja
Francja, 2013
Świąteczne zaproszenie
Opis
Świąteczny film familijny o miłości i radzeniu sobie z traumą; z amerykańskim gwiazdorem country Billym Rayem Cyrusem – ojcem popularnej aktorki i piosenkarki, Miley Cyrus. Daniel Burton (Billy Ray Cyrus) po śmierci żony samotnie wychowuje syna (Liam James). Kiedy podczas pobytu w Kalifornii poznaje fizjoterapeutkę chłopca, Briony Adair (Gina Holden),wchodzi z nią w bliską relację. Bobber spostrzega w tym zbiegu okoliczności zrządzenie losu i szansę na to, by jego ojciec był znowu szczęśliwy. Postanawia zaprosić Briony na Święta do rodzinnego miasta Canaan w Teksasie. Ten pomysł nie podoba się córce Daniela (Emily Tennant), która w nowej sympatii ojca widzi intruza, pragnącego zająć miejsce zmarłej matki.
Obsada
Gina Holden, Billy Ray Cyrus
Reżyser
Neill Fearnley
Gatunek
Komedia
Produkcja
USA, 2011
Święta marzeń
Opis
Holly ma wymarzoną pracę i wspaniałych znajomych. Jej wzrok codziennie przykuwa doskonale zbudowany, przystojny manekin stojący na ekspozycji pobliskiego sklepu. Pewnego dnia potyka się przed sklepem, dotkliwie uderzając głową o bruk. Po odzyskaniu przytomności ze zdumieniem odkrywa, że pomocną dłoń wyciąga do niej cudem ożywiony ideał z wystawy. Szybko zakochuje się, bez reszty tracąc dla niego głowę. Czar jednak pryska, gdy Holly uświadamia sobie, że życie u boku ideału jest znacznie trudniejsze niż sądziła i niesie ze sobą ogromną odpowiedzialność. Teraz musi wybrać, czy woli perfekcyjne życie, o którym zawsze marzyła… czy prawdziwą miłość, będącą na wyciągnięcie ręki.
Obsada
Claire Coffee, Ryan McPartlin
Reżyser
Jim Fall
Gatunek
Komedia
Produkcja
USA, 2012
Taka piękna katastrofa
Opis
Tracy, trzydziestoletnia singielka z Los Angeles, raz w miesiącu spotyka się z przyjaciółmi na niedzielnym brunchu. Tym razem zabiera ze sobą nowego chłopaka, Glena. Od opinii przyjaciół zależy, czy umówi się z nim na następną randkę. Znajomi Tracy tworzą na pozór idealne, wieloletnie związki. Zanim przyjaciele zasiądą do wspólnego stołu, sprawy między nimi zaczynają się komplikować, wzajemnie pretensje wiszą w powietrzu, a miłe w założeniu spotkanie przeradza się w regularną kłótnię. Na domiar złego nagle przestają działać telefony, wysiada prąd, a sąsiad Hal przynosi bardzo niepokojące wieści. Wszystko zmierza do nieuchronnej katastrofy…
Obsada
Julia Stiles, David Cross
Reżyser
Todd Berger
Gatunek
Komedia
Produkcja
USA, 2012

To nie tak jak myślisz kotku

To właśnie seks

Turyści

Uwolnić Mikołaja

To nie tak jak myślisz kotku
Opis
Przystojny i zamożny neurochirurg Filip Hoffman (Jan Frycz) postanawia spędzić grzeszny weekend z młodą pielęgniarką Dominiką (Małgorzata Buczkowska-Szlenkier). Niestety, te romantyczne plany może pokrzyżować żona – doktorowa Maria Hoffman (Katarzyna Figura). Ale dla człowieka, który na co dzień pracuje ze skalpelem w ręce, nie ma przeszkód nie do pokonania. Nawet gdy sprawy stoją na ostrzu noża… Doktor Filip obmyśla więc misterny plan i, pod pretekstem udziału w sympozjum naukowym chirurgów, rezerwuje apartament dla dwojga w sopockim hotelu. Tymczasem, osamotniona żona doktora, Maria, też chciałaby oddać się weekendowemu szaleństwu - najchętniej w ramionach niejakiego Bogusia (Tomasz Kot). Boguś to typ mężczyzny, któremu nie oprze się żadna znudzona mężatka. Ale kochanek marzeń też skrywa pewien wstydliwy sekret. Obie pary przypadkowo wybierają ten sam hotel i na domiar złego, zamieszkują w sąsiadujących pokojach… Ale to jeszcze nie wszyscy uczestnicy szalonego weekendu. Do hotelu przybywa niezbyt rozgarnięty asystent doktora Morawskiego – Jakub Bazyl (Jacek Borusiński), który zostaje wciągnięty w sieć skomplikowanych kłamstw przez oboje małżonków, próbujących ukryć przed sobą nawzajem żywe dowody zdrady. Niewinna ofiara intrygi szybko bierze sprawy w swoje ręce i udowadnia, że w sprawach męsko-damskich uczeń potrafi zadziwiająco szybko przerosnąć mistrza…
Obsada
Jan Frycz, Katarzyna Figura, Jacek Borusiński
Reżyser
Sławomir Kryński
Gatunek
Komedia
Produkcja
Polska, 2008
To właśnie seks
Opis
Podobno najlepszym lekarstwem na nudę w związku jest odrobina pikanterii w sypialni. Jednak dzielenie się erotycznymi pomysłami może przynieść wyjątkowo zabawne skutki. Bo co zrobić, gdy on za bardzo wciągnie się w zabawę w przebieranki? Albo gdy ona osiąga rozkosz, tylko wtedy, kiedy doprowadzi go do płaczu? I co się stało ze starym, dobrym, normalnym seksem?!
Obsada
Bojana Novakovic, Josh Lawson
Reżyser
Josh Lawson
Gatunek
Komedia
Produkcja
Australia, 2014
Turyści
Opis
Tina i Chris podróżują z przyczepą kampingową trasą największych atrakcji turystycznych Anglii. Muzeum starych tramwajów w Crich, jaskinia strachu w Shipton czy muzeum ołówków w Keswick to według nich idealny pomysł na wymarzone, romantyczne wakacje. Gdy na drodze zakochanych staną zbyt głośni nastolatkowie, wścibski turysta lub nieuprzejma kelnerka, Chris i Tina postanawiają usunąć każdego, kto odważy się zmącić ich spokój.
Obsada
Alice Lowe, Steve Oram
Reżyser
Ben Wheatley
Gatunek
Komedia
Produkcja
Wielka Brytania, 2012
Uwolnić Mikołaja
Opis
Święty Mikołaj spowodował wypadek swoimi saniami i jest poszukiwany przez policję. Znajduje schronienie u 9-letniego Toma i jego ojca – Steve'a, który niedawno wyszedł z więzienia, nie chce pakować się w kłopoty i trzyma się od stróżów prawa z daleka. Jednak kiedy Mikołaj trafi za kratki, próbując odbić z przytułku dla zwierząt swojego renifera, Tom zmusi tatę do interwencji. Wspólnie postarają się uwolnić Mikołaja i umożliwić mu powrót do Laponii.
Obsada
Jim Broadbent, Rafe Spall
Reżyser
Christopher Smith
Gatunek
Komedia
Produkcja
USA, 2014

Vicky Cristina Barcelona

W świecie kobiet

Wszystko zostaje w rodzinie

Wyjazd integracyjny

Vicky Cristina Barcelona
Opis
Dwie młode Amerykanki, Vicky (Rebecca Hall) i Cristina (Scarlett Johansson) przyjeżdżają na wakacje do Barcelony. Vicky, inteligentna i czuła, ma niedługo wyjść za mąż; otwarta na emocjonalne i seksualne przygody Cristina to jej zupełne przeciwieństwo. Podczas pobytu, obie bohaterki dają się wciągnąć w niekonwencjonalną, romantyczną i seksualną przygodę z Juanem Antonio (Javier Bardem), charyzmatycznym malarzem, uwikłanym w burzliwą i skomplikowaną relację ze swoją byłą żoną, Marią Eleną (Penélope Cruz). Zanurzony w soczystej zmysłowości Barcelony, „Vicky Cristina Barcelona”, to zabawny, inteligentny film, ukazujący miłość we wszystkich jej przejawach. „VICKY CRISTINA BARCELONA” Woody’ego Allena został obsypany nagrodami na wielu festiwalach filmowych (m.in. Złoty Glob, BAFTA, Satelite). Za kreację w tym filmie, Penelope Cruz została uhonorowana Oscarem oraz wieloma innymi prestiżowym nagrodami.
Obsada
Scarlett Johansson, Penélope Cruz
Reżyser
Woody Allen
Gatunek
Komedia
Produkcja
USA, 2008
W świecie kobiet
Opis
Sarah poznaje Cartera, młodego scenarzystę, który przyjechał na prowincję pomóc chorej babci i ostatecznie zapomnieć o kobiecie, która złamała mu serce. Dzięki Sarze i jej córkom, Carter odkrywa czym tak naprawdę jest miłość. To, co wydawało się końcem, może być początkiem czegoś zupełnie innego...
Obsada
Adam Brody, Meg Ryan, Kristen Stewart
Reżyser
Jon Kasdan
Gatunek
Komedia
Produkcja
USA, 2007
Wszystko zostaje w rodzinie
Opis
Marc postanawia zatrudnić swojego zaufanego pracownika Francka do opieki nad synem na czas wspólnego wyjazdu z żoną. Mężczyzna nie wie jednak, że nowa „niania” kończy właśnie 30 lat, a ukochany syn Remy planuje urządzić jubilatowi istne piekło. Następnego ranka małżeństwo zostaje wyrwane ze snu przez nagły telefon z policji. Okazuje się, że Franck i mały Remy zniknęli i ślad po nich zaginął. Jedynym świadkiem wydarzeń poprzedniego dnia okazuje się pozostawiona w domu kamera. To, co Marc z żoną zobaczą na nagraniu, przejdzie ich najśmielsze oczekiwania...
Obsada
Philippe Lacheau, Alice David
Reżyser
Nicolas Benamou
Gatunek
Komedia
Produkcja
Francja, 2015
Wyjazd integracyjny
Opis
Zwariowana komedia pomyłek, w której Tomasz Kot, Jan Frycz, Tomasz Karolak i debiutująca w roli pierwszoplanowej Katarzyna Glinka doświadczają na wyjeździe integracyjnym krajowej wersji "Kac Vegas", wplątując się w serię zabawnych tarapatów. Pracownicy korporacji "Polish Lody" i wybrani klienci firmy trafiają do malowniczo położonego kompleksu hotelowego, aby pod wodzą ambitnego, choć fajtłapowatego dyrektora kadr (Tomasz Kot) zacieśniać zawodowe więzi i świętować sukcesy lidera branży lodziarskiej. Życie spłata im złośliwego figla, gdy prezes korporacji (Jan Frycz) zostanie omyłkowo zameldowany w jednym pokoju z ponętną modelką (Katarzyna Glinka) i przebojowym dziennikarzem (Tomasz Karolak). Lawina komicznych nieporozumień i skandal, jaki wywoła zawiązanie tego przypadkowego trójkąta, wywróci do góry nogami stosunki panujące dotąd w firmie. Czy „Polish Lody” przetrwają gorącą integrację?
Obsada
Jan Frycz, Tomasz Karolak, Katarzyna Glinka
Reżyser
Przemysław Angerman
Gatunek
Komedia
Produkcja
Polska, 2011

JAK OGLĄDAĆ ?

NIE MASZ JESZCZE NC+?
ZOBACZ NASZE NAJLEPSZE OFERTY
SPRAWDZ
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>