Ta nasza młodość

WHILE WE'RE YOUNG | komedia, USA, 2014 Obsada: Ben Stiller, Naomi Watts, Adam Driver, Amanda Seyfried
Ta nasza młodość

Ta nasza młodość

CANAL+ VOD

Najpopularniejszy amerykański komik Ben Stiller i dwukrotnie nominowana do Oscara Naomi Watts w entuzjastycznie przyjętej na festiwalu w Toronto komedii Noaha Baumbacha.

Dokumentalista filmowy Josh i Cornelia to bezdzietne małżeństwo. Oboje dobijają do czterdziestki. Ich przyjaciele dawno mają dzieci i żyją swoimi problemami. Nowy Jork nie jest już tak samo fascynujący jak dawniej, a Josh i Cornelia powoli popadają w rutynę i nudę dnia codziennego. Wszystko się zmienia kiedy spotykają Jamiego i Darby. Josh i Cornelia zafascynowani hipsterską ideologią dwudziestolatków, czerpią niesamowitą energię z nowej znajomości i czują że odnajdują utraconą młodość. Jamie jest początkującym reżyserem filmów dokumentalnych, co dodatkowo zbliża do niego Josha, ale czy Jamie jest naprawdę takim człowiekiem za jakiego uważa do Josh?

FORUM FILM POLAND 

dostępny: 18.07 - 14.08.2016
film dostępny w nc+go TV
film w ramach kolekcji CANAL+ VOD
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera.
Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WZBW.

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>