Soul Kitchen

Soul Kitchen | komedia, Niemcy, 2009 Obsada: Adam Bousdoukos, Anna Bederke, Birol Ünel, Moritz Bleibtreu, Pheline Roggan
Zinos Kazantsakis prowadzi knajpę "Soul Kitchen" w przemysłowej części Hamburga. Niewyszukana kuchnia, w której królują smażone w głębokim tłuszczu frytki i ryba, nie sprzyja rozkwitowi miejsca.Wszystko zmienia się, gdy właściciel lokalu zatrudnia nowego szefa kuchni Shayna Weissa. Porywczy miłośnik noży ściąga do lokalu swoją wykwintną kuchnią prawdziwe tłumy. Jednak to nie koniec problemów. Zinos nabawia się przepukliny kręgosłupa, przez co ma problemy z wykonywaniem najprostszych czynności. Jego dziewczyna, Nadine, w pogoni za karierą wyjeżdża do Szanghaju. Tymczasem jego brat Illias wychodzi z więzienia na przepustkę, zaczepia się w jego knajpie, a na dokładkę zakochuje w kelnerce Lucii. Jakby tego było mało spotkany przypadkiem na ulicy kolega ze szkolnej ławy ma chrapkę na działkę, na której stoi restauracja. Zinos nie dopuszcza jednak do siebie myśli o opuszczeniu miejsca, którego stało się jego drugim domem.
dostępny:
film w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera.
Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>