Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu

TWILIGHT SAGA: NEW MOON | horror/fantasy, USA, 2009 Obsada: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Billy Burke

W dniu 18. urodzin Bella Swan (Kristen Stewart) nie jest w nastroju do świętowania. Dziewczyna nie może pogodzić się z faktem, że się zestarzeje.

Tym samym oddala się od swojego chłopaka Edwarda Cullena (Robert Pattinson), który jako wampir fizycznie zawsze pozostanie młody. Zgadza się jednak przyjść na przyjęcie zorganizowane przez Cullenów. W czasie urodzinowej imprezy Bella niechcący rozcina sobie palec. Na widok krwi jeden z członków rodziny wampirów, Jasper (Jackson Rathbone), nie wytrzymuje i atakuje dziewczynę. Edward w porę zażegnuje niebezpieczeństwo, ale postanawia nie narażać więcej ukochanej. Dla jej dobra decyduje się opuścić Forks, a przed wyjazdem mówi dziewczynie, że już jej nie kocha. Bella jest załamana. Popada na długie miesiące w depresję. Pomaga jej dojść do siebie przyjaźń z Indianinem Jacobem Blackiem (Taylor Lautner), który zakochuje się w Belli, trzymając w sekrecie swoją największą tajemnicę. 

 

Dystrybucja Monolith Films

dostępny:
film w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera.
Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>