Prognoza na życie

The Weather Man | dramat, USA, 2005 Obsada: Nicolas Cage, Michael Caine, Hope Davis

David Spritz (Nicolas Cage) jest prezenterem pogody w lokalnej stacji telewizyjnej w Chicago. Radzi sobie doskonale, ale nie ceni specjalnie swojej lekkiej (dwie godziny dziennie płynnego poruszania ramionami przed planszą) i dobrze płatnej (10 tysięcy dolarów) pracy. Potrafi jednak umiejętnie ukryć rozdrażnienie i zniechęcenie. Dzięki temu producenci prestiżowego nowojorskiego programu "Hello America", prowadzonego przez Bryanta Gumbela (gra samego siebie), zauważają go i zapraszają na przesłuchanie do ogólnokrajowego show.

Tymczasem życie osobiste Davida znajduje się o krok od niekontrolowanego poślizgu. Ojciec, nagrodzony pisarz Robert Spritzel (Michael Caine), uważa go za nieudacznika, choć David nie pragnie niczego bardziej niż właśnie jego szacunku. Chciałby też, aby pozostająca z nim w separacji żona (Hope Davis) znowu go pokochała, córka (Gemmenne De la Peña) była szczęśliwa, a syn (Nicholas Hoult) nie wpadał nieustannie w kłopoty. Oferta nowej pracy zmusza go do przeprowadzki do Nowego Jorku. Wcześniej jednak David postanawia podjąć próbę ratowania więzi z bliskimi. Ku własnemu zdumieniu odkrywa, że jest silniejszy niż przypuszczał.

dostępny:
film w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera.
Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>