Pojedynek na pustyni

Beyond The Reach | thriller, USA, 2014 Obsada: Michael Douglas, Jeremy Irvine, Hanna Mangan
Pojedynek na pustyni

Pojedynek na pustyni

PREMIERY VOD+

Studio Lionsgate we współpracy z Grupą Monolith Films  po raz kolejny udostępni polskim widzom na VOD film dokładnie w dniu jego światowej premiery kinowej w USA. „Pojedynek na pustyni” to historię strachu , władzy i bezwzględnego polowania, ze znakomitymi rolami Michaela Douglasa i Jeremy Irvine’a.

Nieodstępna pustynia Majave i dwóch zupełnie różnych ludzi. Pierwszy to Madec (Michael Douglas) bezwzględny rekin biznesu, którego jedyną pasją poza zarabianiem pieniędzy jest polowanie. Drugi to Ben (Jeremy Irwing), młody i biedny chłopak, od lat żyjący na obrzeżach pustyni. Ben zgadza się zostać przewodnikiem Madeca. Ruszają na pustynię. Pech sprawia, że Madec strzelając do zwierzyny trafia przypadkowego człowieka. Chłopak jest niewygodnym świadkiem . Rozpoczyna się bezwzględne polowanie, w którym Ben może liczyć tylko na cud.

Monolith Films

dostępny:
film w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera.
Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>