Oblicze miłości

THE FACE OF LOVE | dramat, romans Obsada: Annette Bening, Ed Harris, Robin Williams
Film VOD: Oblicza miłości

Oblicze miłości

PREMIERY VOD+

Pierwsza liga Hollywood : Annette Bening („Julia”, „American Beauty”), Ed Harris („Apollo 13”, „Godziny”) i Robin Williams („Buntownik z wyboru”, „Fisher King”) w przejmującej historii o niezbadanych wyrokach opatrzności, o rozpaczy i nadziei, a także miłości, która niejedno ma imię.

Nikki (Annette Bening) jest od wielu lat szczęśliwa mężatką i matką dorosłej córki. Kiedy nagle ginie jej ukochany mąż Garrett, jej poukładany świat rozpada się jak domek z kart. Zrozpaczona kobieta stopniowo popada w apatię. Pewnego dnia przypadkowo spostrzega mężczyznę, który do złudzenia podobny jest do jej zmarłego męża. Oszołomiona  tym faktem Nikki próbuje go poznać. Tom (Ed Harris) okazuje się być samotnym wykładowcą uniwersyteckim. Kobieta budzi się ponownie do życia, zaczyna odczuwać emocje, o których dawno już zapomniała. Zupełnie jakby udało jej się znów spotkać miłość swojego życia.

Monolith Films

dostępny:
film w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera.
Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WZBW.

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>