Niania w Nowym Jorku

The Nanny Diaries | Komedia, USA, 2007 Obsada: Alicia Keys, Chris Evans, Laura Linney, Nicholas Art, Paul Giamatti, Scarlett Johansson
Annie Braddock, świeżo upieczona absolwentka antropologii jednej z nowojorskich uczelni nie ma pomysłu, co robić po studiach. Podczas spaceru w parku przypadkowo poznaje Panią X i jej kilkuletniego synka Grayera. Pani X proponuje Annie pracę w charakterze opiekunki do dziecka. Dziewczyna podejmuje to z pozoru proste zadanie, które szybko okazuje się ciężką szkołą życia. Państwo X są bardzo bogaci, a przy tym wiecznie zajęci. Nie mają czasu dla małego Grayera, który jak każde dziecko potrzebuje dużo miłości i ciepła. Pan X jest pracoholikiem, który oczekuje od synka jedynie tego, żeby poszedł kiedyś w jego ślady. Jego żona spędza czas głównie na wizytach u kosmetyczki, fryzjera oraz licznych spotkaniach z zamożnymi przyjaciółkami, które podobnie jak ona nie najlepiej czują się w roli matki. Annie stara się wynagrodzić chłopcu zaniedbania ze strony rodziców, co sprawia, że dziecko coraz bardziej się do niej przywiązuje. Sprawy komplikują się, gdy na horyzoncie pojawia się zabójczo przystojny młodzieniec, nie bez powodu określany przez Annie mianem Harvardzkiego Ciacha.
dostępny:
film w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera.
Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.

Polecane


ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WZBW.

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>