Niania w Nowym Jorku

The Nanny Diaries | Komedia, USA, 2007 Obsada: Alicia Keys, Chris Evans, Laura Linney, Nicholas Art, Paul Giamatti, Scarlett Johansson
Annie Braddock, świeżo upieczona absolwentka antropologii jednej z nowojorskich uczelni nie ma pomysłu, co robić po studiach. Podczas spaceru w parku przypadkowo poznaje Panią X i jej kilkuletniego synka Grayera. Pani X proponuje Annie pracę w charakterze opiekunki do dziecka. Dziewczyna podejmuje to z pozoru proste zadanie, które szybko okazuje się ciężką szkołą życia. Państwo X są bardzo bogaci, a przy tym wiecznie zajęci. Nie mają czasu dla małego Grayera, który jak każde dziecko potrzebuje dużo miłości i ciepła. Pan X jest pracoholikiem, który oczekuje od synka jedynie tego, żeby poszedł kiedyś w jego ślady. Jego żona spędza czas głównie na wizytach u kosmetyczki, fryzjera oraz licznych spotkaniach z zamożnymi przyjaciółkami, które podobnie jak ona nie najlepiej czują się w roli matki. Annie stara się wynagrodzić chłopcu zaniedbania ze strony rodziców, co sprawia, że dziecko coraz bardziej się do niej przywiązuje. Sprawy komplikują się, gdy na horyzoncie pojawia się zabójczo przystojny młodzieniec, nie bez powodu określany przez Annie mianem Harvardzkiego Ciacha.
dostępny:
film w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera.
Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>