Masz talent

ONE CHANCE | komedia/dramat/biograficzny, Wlk. Brytania/USA Obsada: James Corden, Julie Walters, Colm Meaney
Film VOD: Masz talent

Masz talent

CANAL+ VOD

"Masz talent" w reżyserii Davida Frankela ("Diabeł ubiera się u Prady", "Dwoje do poprawki") to poruszająca komedia oparta na prawdziwej historii Paula Pottsa (w tej roli James Corden) niepozornego chłopaka, którego wielką pasją był śpiew.

Od chłopięcych lat życie Paula to mieszanka przemocy i muzyki. Niepozorny kochający śpiew grubasek był nieustannie prześladowany przez rówieśników. Dzięki swojej przyjaciółce Paul postanawia zmierzyć się z fortuną i startuje w angielskiej edycji show  "Mam Talent". Sceptyczne uśmiechy jurorów zmieniają się w zachwyt, kiedy kończy śpiewać Nessum Dorma z opery Turandot Pucciniego. Cała widownia zastyga. Tak rozpoczyna się wielka kariera niepozornego chłopaka o niezwykłym głosie.  Nagranie z przesłuchania do programu obejrzało ponad 25 milionów internautów. Potts zdobył pierwsze miejsce na listach przebojów w 13 krajach i sprzedał ponad 3,5 miliona egzemplarzy debiutanckiej płyty!

Forum Film Poland

dostępny: 31.03 - 28.04.2015
film w ramach kolekcji CANAL+ VOD
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera.
Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WZBW.

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>