Manglehorn

Manglehorn | dramat, USA, 2014 Obsada: Al Pacino, Holly Hunter, Harmony Korine

Manglehorn

PREMIERY VOD+

Ikona Hollywood Al Pacino oraz nagrodzona Oscarem za rolę w "Fortepianie" Holly Hunter w nowym filmie wielokrotnie wyróżnianego Davida Gordona Greena. Film był prezentowany w konkursie głównym MFF w Wenecji 2014.

Angelo Manglehorn (Al Pacino) nigdy nie pogodził się z utratą kobiety, która była miłością jego życia. Żyje samotnie, pogrążony we wspomnieniach, otoczony starymi zdjęciami, bibelotami i setkami listów zwróconych do nadawcy. Jego jedynym przyjacielem jest stary biały kot, a kontakty z ludźmi ograniczą się do sporadycznych rozmów z zajętym karierą synem (Chris Messina) oraz zamieszanym w podejrzane interesy dawnym uczeniem. Świętym rytuałem Manglehorna są cotygodniowe wizyty w banku. Jedna z pracownic banku Dawn (Holly Hunter) coraz bardziej go intryguje. Para samotników nawiązuje nić porozumienia, ale gdy dzielący ich dystans zacznie maleć, Manglehorn niespodziewanie znajdzie się na emocjonalnym rozdrożu.
dostępny:
film w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera.
Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>