Królowa Śniegu

Snezhnaya koroleva | animacja, Rosja, 2012
Królowa Śniegu

Królowa Śniegu

PREMIERY VOD+

Rosyjska animowana adaptacja baśni Andersena. W polskiej wersji językowej m.in. Arkadiusz Jakubik, Cezary Morawski i Małgorzata Socha.

Zła Królowa Śniegu zamierza zmrozić serca wszystkich ludzi, by na zawsze zapomnieli, czym są miłość, przyjaźń, dobro i sztuka. Magiczne lustro Królowej podpowiada jej, że rodzeństwo Gerda i Kai mają moc, by pokrzyżować jej plany. Ojciec dzieci, słynny mistrz wyrobów ze szkła, tworzy lustra, w których  przeglądający się w nich ludzie widzą swoje prawdziwe oblicze. Zła Królowa zsyła na dom rodziców Gerdy i Kaja śmiertelny podmuch śniegu. Dzieciom ukrytym w szafie udaje się przeżyć, ale zostają rozdzielone. Spotykają się ponownie w domu dziecka, ale wkrótce Kaj zostaje porwany przez Królową i osadzony w lodowej krainie. Gerda wraz z nowo poznanymi przyjaciółmi - łasicą i trollem - wyrusza w magiczną podróż do pięknego, ale również niebezpiecznego świata zimy.
 

dostępny:
film w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera.
Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>