Jeziorak

Obsada: Jowita Budnik, Sebastian Fabijański, Agata Buzek
Jeziorak

Jeziorak

CANAL+ VOD

Jedna z najlepszych polskich aktorek, laureatka najbardziej prestiżowych polskich nagród filmowych, Jowita Budnik oraz nagrodzony za debiut ekranowy na Festiwalu w Gdyni Sebastian Fabijański w rewelacyjnym, porównywanym z „The Killing” kryminale Michała Otlowskiego.

Policjanci z prowincjonalnej komendy likwidują leśną bimbrownię. Oddział zostaje ostrzelany, a jeden z policjantów zostaje ranny. Bimbrownikowi udaje się uciec. W tym samym czasie, w dryfującej po jeziorze łódce, znalezione zostaje ciało młodej dziewczyny. Obie sprawy trafiają na biurko podkomisarz Izy Dereń (Jowita Budnik). Tymczasem okazuje się, że na służbie zaginęło dwóch funkcjonariuszy. Jeden z nich jest życiowym partnerem Izy. Policja rozpoczyna szeroko zakrojone śledztwo. Wkrótce okazuje się, że wszystkie tropy prowadzą do pensjonatu Jeziorak. Tajemnice, które odkryje podkomisarz Dereń, na zawsze odmienią jej życie.

PHOENIX FILM
 

 

dostępny: 23.03 - 21.04.2016
film dostępny w nc+go TV
film w ramach kolekcji CANAL+ VOD
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera.
Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WZBW.

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>