Istnienie

Haunter | horror, Kanada/Francja 2013 Obsada: Abigail Breslin, Stephen McHattie, Eleanor Zichy, Peter Outerbridge, David Hewlett

Oryginalny i zaskakujący horror mistrza niekonwencjonalnego kina grozy Vincenzo Nataliego, twórcy „CUBE” i „ISTOTY” z nominowaną do Oscara Abigail Breslin w roli głównej.

Lisa (Abigail Breslin) jest duchem. Została brutalnie zamordowana i uwięziona między życiem i śmiercią w nawiedzonej posesji. Terroryzowanej przez przerażającą istotę. Złowroga moc planuje nowe zbrodnie. Kiedy Lisa spróbuje ostrzec z zaświatów potencjalne ofiary, będzie zmuszona do konfrontacji z koszmarem, który trudno sobie wyobrazić.

Vincenzo Natali, to reżyser, który swoim debiutem fabularnym pt.: „CUBE” wstrząsnął całym Hollywood. Pokazał, że można zrobić film za mniej niż 400 000 dolarów i osiągnąć lepszy efekt niż niejedna megaprodukcja, na którą wydaje się miliony. Po pierwszym sukcesie twórca ten zrealizował szereg projektów filmowych, w tym „ISTOTĘ” z Adrienem Brodym w roli głównej. W jego najnowszych horrorze pt.: „ISTNIENIE” w rolach głównych zobaczymy nominowaną do Oscara Abigail Breslin, Stephena McHattiego znanego z „Watchmen. Strażników” i głośnych „300” jak również Petera Outerbridge’a, aktora doświadczonego w kinie grozy po udziale w „Silent Hill: Apokalipsa 3D” i „Pile VI”. W przeciwieństwie do takich filmów jak „Inni” z Nicole Kidman, w nowym dziele Nataliego reżyser nie ukrywa prawdziwej natury swoich bohaterów. Fakt, że są oni martwi stanowi punkt wyjścia do opowiedzenia znacznie ciekawszej historii. Film obfituje w niespodziewane zwroty akcji i jako całość stanowi zagadkę, która wciąga i angażuje widza, ujawniając powoli swoje rozwiązanie. Takiego horroru jeszcze nie było.

Dystrybucja Kino Świat.
 

 

 

dostępny: 01.11 - 14.11.2014
film w ramach kolekcji CANAL+ VOD
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>