House of Cards 3

Obsada: Kevin Spacey, Kate Mara, Robin Wright, Corey Stoll
House of Cards 3

„House of Cards” to jeden z najlepszych politycznych thrillerów ostatnich lat, łączący rewelacyjny scenariusz, znakomite aktorstwo i wciągającą intrygę. Serial zdobył rzesze fanów, wywołując żywiołowe dyskusje na forach i profilach społecznościowych. W ślad za zachwytem widzów idzie uznanie krytyków oraz nagrody: wśród deszczu wyróżnień i nominacji produkcja zdobyła m.in. 14 nominacji do nagrody Emmy, 5 nominacji do Złotego Globu, w tym dwie w kategorii „najlepszy serial dramatyczny”. W tym roku statuetkę Złotego Globu odebrał Kevin Spacey, w ubiegłym – Robin Wright.

Sezon trzeci zapowiada się niezwykle emocjonująco – główny bohater Frank Underwood (Kevin Spacey) objął wymarzone stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych. Walcząc o fotel prezydencki knuł intrygi, manipulował współpracownikami, nie cofnął się nawet przed morderstwem. Teraz będzie walczył o utrzymanie pozycji. Czy jego imperium przetrwa? Czy jego żona Claire (Robin Wright) nadal będzie chciała brać udział w jego nieczystej grze?

Wśród reżyserów nie zabraknie wielkich nazwisk. Twórcami poprzednich sezonów byli m.in. David Fincher i Joel Schumacher. Z kolei dwa z 13 odcinków trzeciego sezonu reżyserowała Agnieszka Holland.


© Sony Pictures Television Inc. All Rights Reserved.

 

dostępny: 28.02 - 26.06.2015
film w ramach kolekcji SERIALE+
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera.
Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WZBW.

nc+

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>