Fru!

animacja, Francja, 2014 | Christian De Vita

„FRU!” to pełna przygód komedia dla całej rodziny o dorastającym ptaszku, szukającym stada, które mógłby nazwać rodziną oraz o tym, że trzeba sporo odwagi, by opuścić bezpieczną przystań i ruszyć w podróż, której celem jest poznanie samego siebie.

Gdy, jak co roku, stado ptaków przygotowuje się do odlotu na zimę do ciepłych krajów, wypadek staje na drodze ich planów. Dariusz - przywódca grupy i przewodnik w trudnej podróży do Afryki – odnosi poważną kontuzję i musi powierzyć wielki sekret, dotyczący tras przelotu i tajemnic nawigacji pierwszemu ptakowi, który się przy nim zjawił. Zrządzeniem losu jest nim pewien strachliwy młodzian, wychowywany przez postrzeloną biedronkę… Żółtodziób i niedorajda jest bardzo podekscytowany nowym wyzwaniem, ale prawda jest taka, że do tej pory nigdy nie wychylił dzioba z rodzinnego gniazda i nie posiada żadnych kwalifikacji, by zostać przewodnikiem stada.

Autorem ścieżki dźwiękowej do podniebnych przygód uroczego żółtodzioba jest laureat Oscara za muzykę do „Zakochanego Szekspira” – Stephen Warbeck. Natomiast koncept artystyczny i projekty graficzne to dzieło wyobraźni i talentu Benjamina Rennera, autora zachwycającej, nominowanej do Nagrody Akademii krótkometrażówki „Ernest i Celestyna”. W oryginalnej wersji językowej bajki swoich głosów użyczają m.in. Dakota Fanning, Danny Glover, Christine Baranski i Seth Green.  

W doborowej polskiej obsadzie – Jarosław Boberek („Madagaskar”), Anna Cieślak („Kraina lodu”), Katarzyna Kwiatkowska („Asteriks i Obeliks: W Służbie Jej Królewskiej Mości”) oraz debiutujący w dubbingu Paweł Domagała i Maja Bohosiewicz.

KINO ŚWIAT

dostępny: 29.03 - 25.04.2016
film dostępny w nc+go TV
film w ramach kolekcji CANAL+ VOD
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>