Exorcismus: opętanie Emmy Evans

EXORCISMUS: LA POSESION DE EMMA EVANS | horror, Hiszpania, 2010 Obsada: Doug Bradley, Richard Felix., Sophie Vavasseur, Stephen Billington, Tommy Bastow
Piętnastoletnia Emma Hawkins (Sophie Vavasseur), podobnie jak wiele jej rówieśniczek, czuje się niezrozumiana i zagubiona. Chciałaby wyzwolić się spod wpływów nadopiekuńczych rodziców. Niespodziewanie dziewczyna doznaje niepokojących ataków, w trakcie których okalecza się lub miota przekleństwami.Badana przez lekarzy i psychologów, nie zdradza żadnych podejrzanych objawów. Sama ma wrażenie, że źródłem napadów jest coś wewnątrz jej samej, co stopniowo przejmuje nad nią kontrolę. Racjonalni rodzice nastolatki z niechęcią zwracają się z prośbą o pomoc do brata matki, który jest księdzem. Ojciec Christopher (Stephen Billington) uważa, że Emma dostaje się pod władanie demona i niezbędne są egzorcyzmy.
dostępny:
film w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera.
Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.

ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>