Dudley Dobra Dusza

Dudley Do-Right | komedia, USA, 1999 Obsada: Brendan Fraser, Sarah Jessica Parker, Alfred Molina, Eric Idle, Robert Prosky, Alex Rocco, Don Yesso, Jed Rees, Brant von Hoffman, Regis Philbin, Kathie Lee Gifford

Nastoletni Dudley (Dyllan Christopher) marzy o wstąpieniu do Royal Canadian Mountie, jego koleżanka Nell (Ashley Yarman) chce zwiedzać świat, a ich kolega Snidely (Jeremy Bergman) postanawia zostać złoczyńcą. Dwadzieścia lat później Dudley Do-Right (Brendan Fraser) jest w rodzinnym miasteczku kadetem Królewskiej Policji Konnej.

Nie wydaje się szczególnie błyskotliwy, ale sumiennie i uczciwie wykonuje swoje obowiązki. Wciąż podkochuje się w koeżancw z młodzieńczych kat, córce swojego przełożonego, inspektora Fenwicka (Robert Prosky), jednak Nell (Sarah Jessica Parker) od lat nie potrafi zdecydować, którego z kolegów lubi bardziej: Dudleya czy Snidelya. Tymczasem Snidely (Alfred Molina) zjawia się w Semi-Happy Valey i ma zamiar uczynić z niego turystyczną atrakcję. W tym celu wywołuje największą od czasów słynnego Klondike gorączkę złota . Przybyli na miejsce poszukiwacze wybierają Snidelya na burmistrza. Dudley próbuje przeciwstawić się podstępnym działaniom kolegi, ale przełożeni pozbawiają go stanowiska. Niespodziewanie z pomocą przychodzi mu najbiedniejszy człowiek w miasteczku. Kim Jay Darling (Eric Idle) budzi w nim ducha walki i poddaje odpowiedniemu treningowi. Dudley przystępuje do ostatecznej rozprawy z rywalem. 

dostępny: 24.11 - 21.12.2013
film w ramach kolekcji PICTUREBOX
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera.
Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>