Bruce Wszechmogący

Bruce Almighty | komedia, USA, 2003 Obsada: Jim Carrey, Jennifer Aniston, Morgan Freeman

Bruce Nolan (Jim Carrey) jest reporterem lokalnej stacji telewizyjnej Eyewitness News w Buffalo. Marzy mu się poważna publicystyka i wielkie dziennikarstwo, ale tymczasem realizuje dla swojej stacji satyryczne obrazki z życia mieszkańców miasteczka.

Sfrustrowany pracą Bruce nie potrafi się cieszyć nawet udanym związkiem z atrakcyjną Grace Connelly (Jennifer Aniston), która pracuje jako przedszkolanka i - w przeciwieństwie do swojego kapryśnego chłopaka - cieszy się z tego co ma. Ale pewnego dnia miara cierpliwości Bruce'a się przebiera. Gdy zostaje pobity przez grupę łobuzów - przed którymi wcześniej chciał obronić bezbronnego żebraka - wypowiada wojnę samemu Stwórcy. I nie musi długo czekać na odpowiedź. Wkrótce Bóg (Morgan Freeman) dzwoni na jego pager i po serii perypetii Bruce spotyka go osobiście w tajemniczym miejscu o nazwie "Omni Presens Inc.". Tu Stwórca czyni mu nieoczekiwaną propozycję: na czas jego wakacji Bruce będzie mógł przejąć boskie obowiązki. Od tej chwili zszokowany mężczyzna staje się wszechmocny. Ale wkrótce okazuje się, że przysparza mu to więcej kłopotów niż radości. 

dostępny:
film w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera.
Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>