Amazonia. Przygody małpki Sai

AMAZONIA | dokumentalny/przyrodniczy, Francja/Brazylia, 2013
Film VOD: Amazonia. Przygody małpki Sai

Amazonia. Przygody małpki Sai

PREMIERY VOD+

Fascynująca, utrzymana w konwencji filmu przygodowego, podróż po autentycznym amazońskim lesie, pełnym egzotycznych roślin i zwierząt, widziana z perspektywy małej zagubionej kapucynki. Film porównywany do kultowych  "Mikrokosmosu" i Makrokosmosu".

Wychowana w mieście mała kapucynka Sai w wyniku przypadku trafia w samo serce anazońskiej dżungli. Maleńka małpka zupełnie nieprzygotowana do kontaktu z dziką naturą, musi szybko nauczyć się życia w nowym otoczeniu. Sai odkrywając nowy fascynujący świat przygląda się wszystkiemu z naiwnością i zaciekawieniem.  Małpka, która zawsze była karmiona przez ludzi, teraz sama walczy o pożywienie. Musi mieć się na baczności przed drapieżnikami, rwącymi potokami i wodospadami, i ratować się z opresji, których dotąd nie znała. Jednak wrodzony instynkt pozwala Sai uniknąć śmierci w amazońskiej dżungli. Sai spotyka inne małpki, które być może przyjmą ją do swego stada i  pomogą jej przeżyć w świecie nieokiełznanej przyrody.

Gutek Film

dostępny:
film w ramach kolekcji PREMIERY VOD+
Informujemy, że zakupiony film dostępny na dysku dekodera możesz obejrzeć wyłącznie z dysku dekodera.
Film, który zamówisz w nc+go bądź nc+go TV możesz natomiast obejrzeć zamiennie w obu tych serwisach.
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>