Small business,
odlicz koszty

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i chciałbyś skorzystać z oferty nc+ w ramach prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej, pragniemy Cię poinformować, że korzyści dla Ciebie będą podwójne! 

Zamawiając pakiet nc+ otrzymujesz telewizję najwyższej jakości, a także możesz skorzystać z możliwości rozliczenia kwoty abonamentu w kosztach prowadzonej przez siebie działalności. 

Pomniejsz koszt abonamentu o stawkę płaconego podatku dochodowego oraz stawkę podatku VAT!

Warsztat
samochodowy


W oczekiwaniu na przegląd lub naprawę swoich samochodów, Twoi klienci będą mogli miło spędzić czas oglądając wybrane programy telewizyjne. Zapewnij swojej firmie regularnych i zadowolonych z obsługi klientów!

Gabinet
lekarski


Zapewnij swoim pacjentom przyjemną rozrywkę w oczekiwaniu na wizytę. Informacje z kraju i ze świata, najnowsze informację biznesowe, newsy z showbiznesu oraz aktualne prognozy pogody.

Zakład
fryzjerski


Wizyta w Twoim lokalu może być również okazją do oglądania ciekawych programów telewizyjnych. Zadbaj o swojego klienta, który w oczekiwaniu na swoją kolej, spędza u Ciebie dużo czasu.

Lokal
gastronomiczny


Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę dedykowaną dla lokali, które swoim gościom pragną zapewnić dostęp do informacji, mody lub nowości ze świata motoryzacji – skorzystaj z możliwości jakie oferujemy. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą sportową sprawdź naszą ofertę dla Pubów i restauracji>>>

Dołącz do grona zadowolonych firm, które rozwijają swój biznes z nc+! 

Zapoznaj się z naszą ofertą, wybierz najlepszy dla siebie pakiet - i kup go już teraz!  

To proste! A tak wiele zyskasz - Ty i Twoi zadowoleni klienci!

Sprawdziliśmy

Przy współpracy z niezależną grupą doradców podatkowych z Grant Thornton, zebraliśmy dla Ciebie podstawowe informacje na temat zasad rozliczania kosztów abonamentu nc+  w ramach prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej.


DODATKOWE INFORMACJE

A co z Zaiksem?

Zapoznaj się z dokładnymi informacjami o formalnych warunkach publicznego odtwarzania. Platforma nc+ przypomina o konieczności respektowania praw autorskich chronionych przez ZAIKS i inne instytucje. Pamiętaj, że zakup oferty nc+ dla biznesu nie zwalnia Cię ze zobowiązań wobec ZAIKS-u i właścicieli licencji.

Rozliczanie w kosztach

Zebraliśmy dla Ciebie wszelkie niezbędne informacje na temat reguł księgowania i możliwości odliczenia kosztów ponoszonych w ramach współpracy z nami.