„Zniewolony. 12 Years a Slave”, „Sierpień w hrabstwie Osage” i drugi sezon „Raya Donovana” już w sierpniu w ofercie VOD nc+

2014-07-29
Zwycięzca tegorocznych OSCARÓW® „Zniewolony. 12 Years a Slave”, brawurowo zagrany „Sierpień w hrabstwie Osage” oraz kilkanaście innych filmowych hitów wzbogaci w sierpniu ofertę VoD nc+. Ponadto, w kolekcji SERIALE+ zadebiutuje „Ray Donovan II” z Lievem Schreiberem i Jonem Voightem, wyróżnionym za swoją kreację m.in. Złotym Globem i nominacją do Emmy.

sierpien-w-hrabstwie-osage

Dostępny w serwisie VoD nc+ od 1 sierpnia „Zniewolony. 12 Years a Slave” to najnowszy film Steve'a McQueena, reżysera który zasłynął takimi obrazami, jak „Głód” i „Wstyd” z Michaelem Fassbenderem. Urodzony w Niemczech aktor, prywatnie przyjaciel McQueena, wystąpił również w „Zniewolonym”. Zagrał okrutnego farmera z Luizjany, Edwina Eppsa, do którego trafia jako niewolnik Solomon Northup (w tej roli Chiwetel Ejiofor). Northup był wolnym, wykształconym mieszkańcem stanu Nowy Jork, ojcem dwojga dzieci, szczęśliwym mężem i szanowanym obywatelem. W 1841 roku dwóch mężczyzn zaoferowało mu pracę muzyka w Waszyngtonie. Zamiast niej został odurzony i porwany, a następnie trafił jako niewolnik do Luizjany. Przez 12 lat walczył o życie, ale i o zachowanie godności. Dopiero przypadkowe spotkanie z kanadyjskim abolicjonistą (w tej roli Brad Pitt) zmieniło jego sytuację. Film otrzymał aż 9 nominacji do tegorocznych Oscarów i zwyciężył w trzech kategoriach: jako najlepsza produkcja roku, za scenariusz adaptowany oraz za rolę drugoplanową Lupity Nyong'o. Pośród kilkudziesięciu innych wyróżnień warto wymienić również Złoty Glob w kategorii najlepszy film.

Również 1 sierpnia serwis VoD nc+ wzbogaci komediodramat „Sierpień w hrabstwie Osage" w reżyserii Johna Wellsa, będący adaptacją nagrodzonej Pulitzerem sztuki autorstwa Tracy’ego Lettsa. W obsadzie filmu znalazła się oscarowa ekstraklasa. Meryl Streep gra chorą na raka, uzależnioną od leków seniorkę rodu o wybuchowym i apodyktycznym charakterze. Kiedy znika jej mąż (Sam Shepard), w domu zjawiają się po latach trzy córki (Julia Roberts, Juliette Lewis, Julianne Nicholson) z rodzinami. Wszyscy próbują rozwiązać zagadkę zaginięcia ojca, otwierając przy okazji zabliźnione rany i odkrywając tajemnice, które nigdy nie miały wyjść na światło dzienne. „Sierpień w hrabstwie Osage" to popis aktorski przede wszystkim Streep i Roberts, które za swoje kreacje otrzymały m.in. nominacje do OSCARA i Złotego Globu.

Od 1 sierpnia użytkownicy serwisu VoD nc+ będą mogli oglądać również  spektakularną produkcję katastroficzną Paula W. S. Andersona „Pompeje” z Kitem Haringtonem (Jon Snow z „Gry o tron”), Emily Browning i Kieferem Sutherlandem oraz Kevina Costnera jako agenta CIA w thrillerze „72 godziny”. Od 21 sierpnia użytkownicy VoD nc+ będą mogli także zobaczyć zmarłego tragicznie w listopadzie ubiegłego roku Paula Walkera w ostatnim ukończonym filmie z jego udziałem „Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych”.

Wśród oferty serwisu SERIALE+ szczególnie warto polecić drugi sezon serii „Ray Donovan”, która będzie dostępna już od 18 sierpnia. Bohaterem jest tytułowy Ray Donovan (Liev Schreiber), który rozwiązuje problemy bogatych, sławnych i wpływowych ludzi w Los Angeles, ale sam ma ich sporo, zwłaszcza w życiu prywatnym. Żyje w pozornie udanym małżeństwie i nade wszystko kocha dwójkę swoich dzieci. Sen z powiek spędza mu wypuszczony nieoczekiwanie z więzienia ojciec – w tej roli rewelacyjny, wyróżniony m.in. Złotym Globem i nominacją do Emmy Jon Voight – który wprowadza zamęt w relacje pomiędzy Donem, jego dziećmi oraz dwoma braćmi. Serial, pomimo wakacji, cieszy się w USA dużą oglądalnością i jest niemal pewne, że Showtime wyprodukuje kolejny sezon.
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>