Walka o play-off ENEA Ekstraligi trwa

2014-08-07
Pasjonująco zapowiada się 12. runda ENEA Ekstraligi. Do walki na torze staną Unibax Toruń i zielonogórski Falubaz. Drugim hitem najbliższej serii spotkań będzie starcie Stali Gorzów z rewelacją sezonu, Grupą Azoty Unią Tarnów. Na oba mecze oraz wieczorne podsumowanie w Magazynie ENEA Ekstraligi platforma nc+ zaprasza fanów speedwaya w niedzielę do kanał nSport. Żuzlowe emocje nie skończą się w weekend – w poniedziałek w nSport transmisja przełożonego spotkania 11. rundy SPAR Falubaz Zielona Góra – Fogo Unia Leszno.

Dla „Aniołów”, które mają już tylko iluzoryczne szanse na awans do czołowej czwórki sezonu zasadniczego cel na mecz z Falubazem jest jeden - 3 punkty. Torunianie, którzy wystąpią w najsilniejszym składzie muszą liczyć nie tylko na dyspozycję swoich zawodników, ale przede wszystkim na częstochowian i korzystny wynik w Lesznie. Unibax do szczęścia potrzebuje cudu, a właściwie cudów. Transmisja z toruńskiej Motoareny w niedzielę od 16:00 w nSport.

- Im bliżej końca sezonu, tym robi się coraz ciekawiej. Unibax marząc o wejściu do czołowej czwórki musi pokonać mistrzów kraju, a wiadomo, że Falubaz zrobi wszystko, by zagrać torunianom na nosie. Na pojedynki Golloba, Warda i Holdera z Hampelem, Dudkiem i Protasiewiczem nikogo specjalnie zapraszać nie trzeba. To po prostu warto zobaczyć – mówi Gabriel Waliszko, który będzie gospodarzem studia towarzyszącego niedzielnemu starciu w Toruniu.

Chwilę po meczu mistrza z wicemistrzem rozpocznie się transmisja z Gorzowa. Na stadionie im. Edwarda Jancarza do walki stanie miejscowa Stal oraz lider tabeli Grupa Azoty Unia Tarnów. Obie ekipy pewne już awansu do play-off, będą miały okazję sprawdzić się przed rundą finałową, doszlifować formę i doprecyzować strategię przed walką o mistrzostwo Polski. Czy rewelacja sezonu z Tranowa znajdzie drugiego pogromcę, a może podopieczni Marka Cieślaka są już teraz poza zasięgiem rywal? Warto się o tym przekonać oglądając transmisję z tego meczu w nSport od 18:30.

- Gorzowianie sprawdzą formę lidera, co będzie znakomitym testem przed najważniejszą częścią sezonu. Obie ekipy będą walczyć za chwilę o medale, a Marek Cieślak przyjedzie ze swoją drużyną tradycyjnie po zwycięstwo, więc emocji na stadionie im. Edwarda Jancarza będzie pod dostatkiem. Efektowna i szybka jazda w gorzowskim meczu jest gwarantowana – dodaje Gabriel Waliszko, dziennikarz nc+.

Podsumowanie wydarzeń weekendu w niedzielnym Magazynie ENEA Ekstraligi (nSport, 22:00). Widzowie nc+ będą mogli zobaczyć w nim m.in. obszerny wywiad z trenerem Markiem Cieślakiem, który mówić będzie o pracy z kadrą oraz swojej przyszłości w reprezentacji Polski. W trakcie programu odbędzie się także losowanie numerów startowych do Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi.

Platforma nc+ na żużlowe emocje zaprosi także w poniedziałek, na antenie nSport od godziny 20:05 transmisja zaległego spotkania 11. rundy ENEA Ekstraligi SPAR Falubaz Zielona Góra – Unia Leszno.

Najbliższe relacje żużlowe na platformie nc+:

niedziela, 10 sierpnia:
16:00 - Unibax Toruń - SPAR Falubaz Zielona Góra; nSport
studio: Gabriel Waliszko, Mirosław Kowalik
komentarz: Tomasz Dryła; Czesław Czernicki, reporter: Michał Łopaciński
18:30– Stal Gorzów - Grupa Azoty Unia Tarnów; nSport
studio: Daria Kabała-Malarz, Piotr Żyto
komentarz: Edward Durda; reporter: Łukasz Benz 
22:00 Magazyn ENEA Ekstraligi; nSport
prowadzący: Marcin Majewski; gość: Robert Wardzała, Paweł Przedpełski, Dariusz Ostafiński

poniedziałek, 11 sierpnia:
20:05 SPAR Falubaz Zielona Góra – Unia Leszno
studio: Daria Kabała-Malarz 
komentarz: Edward Durda, Robert Mikołajczak; reporter: Łukasz Benz

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>