SERIAL SENSACYJNY „UCZCIWA KOBIETA” TYLKO W ALE KINO+

2015-02-25
PRAWDĄ JEST TO, ŻE WSZYSCY KŁAMIEMY! SERIAL SENSACYJNY „UCZCIWA KOBIETA” TYLKO W ALE KINO+


Ale kino+, autorski kanał platformy nc+, zaprasza na polską premierę serialu sensacyjno-szpiegowskiego „Uczciwa kobieta”. W marcowym cyklu „W roli głównej: kobieta” Ale kino+ pokazuje bohaterki tajemnicze, pełne pasji i charyzmy. Taką kobietę gra w „Uczciwej kobiecie” Maggie Gyllenhaal – businesswoman z wysoko postawionym celem, którym jest pokój na Bliskim Wschodzie. Za kreację w serialu Gyllenhaal zdobyła w 2015 roku Złoty Glob. Premiery niezwykle wyczekiwanych 9 odcinków, w środy, od 4 marca, od 20:10, tylko w Ale kino+.


„Bez wątpienia jeden z najlepszych seriali dramatycznych”, Observer


„Dopracowana pod każdym względem historia, z której byłby dumny sam John Le Carre. Przywiąże was do siebie przez najbliższe tygodnie”,
Mail on Sunday


Jako młoda dziewczyna, Nessa Stein była świadkiem zabójstwa swojego ojca przez zbrojne ramię Organizacji Wyzwolenia Palestyny. Teraz zbliżająca się do czterdziestki Nessa (Maggie Gyllenhaal), niezależna bizneswoman, szefowa potężnej fundacji, jest jedną z kluczowych osób biorących udział w negocjacjach pokojowych na Bliskim Wschodzie. Pracuje bez wytchnienia, aby pomóc w stworzeniu idealnych warunków do pojednania między Palestyńczykami a Izraelczykami. Za swój wkład w porozumienie zostaje odznaczona przez Izbę Lordów. Udaje jej się też podpisać lukratywny kontrakt z palestyńskim biznesmenem. Kiedy jednak zostaje on zabity, a ona i jej brat Ephra dostają się pod kontrolę brytyjskiego rządu i wywiadu, Nessa wie, że ktoś chce zaszkodzić jej i jej misji. 


„Uczciwa kobieta” to rasowy thriller polityczny, w którego centrum stoi niezwykła kobieta. Bohaterka, brawurowo zagrana przez Maggie Gyllenhaal, Nessa Stein jest bizneswoman z angielsko-izraelskim rodowodem, która dąży do sprawiedliwości, pokoju i równości na Bliskim Wschodzie. Znajdzie się jednak wielu, którym jej działalność będzie przeszkadzać. Przez korytarze rządowych gabinetów, brytyjski wywiad MI6, Waszyngton i CIA, aż po Autonomię Palestyńską i Strefę Gazy – serial „Uczciwa kobieta” rozgrywa się w międzynarodowej politycznej scenerii. Nessa odbywa własną podróż, by zmierzyć się z krzywdami przeszłości. Pomysłodawcą, reżyserem i scenarzystą serialu jest Hugo Blick, autor m.in. serialu kryminalnego „Na granicy cienia” („The Shadow Line”), także pokazanego przez Ale kino+. 
Wyrafinowana, trzymająca w napięciu akcja oraz rewelacyjna obsada (nagrodzona za swoją rolę Złotym Globem 2015 Maggie Gyllenhaal, Stephen Rea) „Uczciwej kobiety” to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie. 


Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>