Ta ostatnia niedziela! - walka o medale Enea Ekstraligi w nc+

2014-10-02

Czas na najważniejsze rozstrzygnięcia sezonu Enea Ekstraligi. W niedzielę, 5 października kibice poznają najlepszą trójkę polskiego speedway’a. Zaplanowana na 15:30 transmisja meczu o 3. miejsce pomiędzy GA Unią Tarnów a SPAR Falubazem Zielona Góra rozpocznie siedmiogodzinny maraton żużlowych emocji w nSport+. Prosto z „Jaskółczego Gniazda” widzowie nc+ przeniosą się do Gorzowa, gdzie „faceci ze Stali” będą walczyć z Fogo Unią Leszno o krajowy prymat.

stal unia

Już w najbliższą niedzielę cała żużlowa Polska pozna nowego mistrza kraju. Czy będzie to czekająca na medal z najcenniejszego kruszcu od ponad 30 lat gorzowska Stal? A może leszczyńskie „Byki”, które w najlepszym momencie sezonu złapały optymalną formę? Najważniejsze rozstrzygnięcie w Enea Ekstralidze zapadnie dopiero w niedzielny wieczór. Zanim do tego dojdzie kibice poznają drużynę, która stanie na najniższym stopniu podium. Walkę o brąz stoczą ekipy z Tarnowa i Zielonej Góry. Zeszłotygodniowy mecz tych drużyn nie dał jednoznacznej odpowiedzi na pytanie: Unia czy Falubaz? Czas więc na ostateczną weryfikację siły, ambicji, formy i sprzętu. Rewanżowy mecz o 3. miejsce wystartuje o 15:30 w nSport+, a tym samym rozpocznie siedmiogodzinny żużlowy maraton. Zaraz po zakończeniu spotkania w Tarnowie widzowie przeniosą się do Gorzowa na Wielki Finał Enea Ekstraligi (początek studia o g. 18:00), którego najlepszą zapowiedzią jest wynik pierwszego meczu. Tylko dwa punkty przewagi Unii Leszno. Szalony Nicki Pedersen kontra najlepszy Polak w lidze i cyklu SGP, Krzysztof Kasprzak. Na „Jancarzu” emocji nie zabraknie. Dla kogo złoto? Gorzów czy Leszno? Odpowiedź kibice poznają podczas transmisji w nSport+.

- Dwa kółka, zero biegów, zero hamulców i wielkie, wielkie emocje. Żużlowy, ligowy tort tego sezonu, czyli rewanżowe spotkania o brązowe i złote medale. Ogromne emocje w obu spotkaniach! Proszę sobie zarezerwować tę niedzielę na żużel, wygodnie się rozsiąść w fotelach od 15:30 i zostać z nami do bardzo późnego wieczora – zapowiada na dziennikarka nc+ Daria Kabała-Malarz.
Pełna wypowiedź Darii Kabały-Malarz znajduje się na: http://youtu.be/gKZzEAtIK70

Podczas finału kibice znów będą mogli podziwiać efekt jaki daje ramię kamerowe. Tym razem będzie ono ustawione na murawie, co pozwoli widzom nc+  „znaleźć się” jeszcze bliżej zawodników, zobaczyć jeszcze więcej szczegółów ich niesamowitej walki.

Magazyn podsumowujący cały sezon najlepszej żużlowej ligi świata, będzie nadawany w niedzielę od 21:00 w nSport+ prosto ze stadionu w Gorzowie.

- Decydujące rozstrzygnięcia żużlowego sezonu Enea Ekstraligi będą miały w nSport+ wyjątkową oprawę! W ciągu 7 godzin transmisji dowiemy się kto będzie nowym mistrzem Polski oraz kto ostatecznie znajdzie się na podium. Wyniki pierwszych meczów są gwarancją wspaniałych emocji zarówno w Tarnowie, ale przede wszystkim w Gorzowie. Już podczas wstępu poprzedzającego mecz o 3. miejsce zaprezentujemy meldunek z areny wielkiego finału. Gośćmi studia na stadionie im. Edwarda Jancarza, skąd wyemitujemy także magazyn Enea Ekstraligi, będą m.in. Tomasz Gollob i Krzysztof Cegielski. Szykujemy także dla kibiców niespodzianki, a oprócz naszej ekipy w Gorzowie, specjalny reporter nc+ znajdzie się na stadionie w Lesznie, gdzie wspólnie z kibicami Unii obejrzy wielki finał. Tarnów czy Zielona Góra? I przede wszystkim Gorzów czy Leszno? Odpowiedzi na te pytania już w niedzielę w nSport+! – zapowiada Marcin Majewski, dziennikarz nc+.

Transmisje decydujących meczów Enea Ekstraligi w nc+:

niedziela, 5 października:
15:30 Mecz o 3. miejsce: Grupa Azoty Unia Tarnów - SPAR Falubaz Zielona Góra, nSport+
studio: Daria Kabała-Malarz, goście: Piotr Baron, Wojciech Dankiewicz
komentarz: Piotr Olkowicz
reporterzy: Robert Sitnicki, Łukasz Benz

18:00 Wielki Finał Enea Ekstraligi: Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno, nSport+
studio: Marcin Majewski, goście: Tomasz Gollob, Krzysztof Cegielski
komentarz: Tomasz Dryła, Paweł Ruszkiewicz
reporterzy: Gabriel Waliszko, Michał Łopaciński

21:00 Magazyn ENEA Ekstraligi; nSport+
prowadzący: Marcin Majewski, goście: Tomasz Gollob, Krzysztof Cegielski

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>