"Stróż prawa" i "Zapiski młodego lekarza" – dwa nowe seriale od lipca w ale kino+

2014-06-23
"Stróż prawa" to amerykański serial kryminalny, rozgrywający się pod koniec XIX wieku w Nowym Jorku, a jego głównym bohaterem jest weteran wojny secesyjnej, detektyw Kevin Corcoran. Premiery w Ale kino+ w środy od 2 lipca, o 20:10. "Zapiski młodego lekarza" to z kolei brytyjski serial komediowy oparty na opowiadaniach Michaiła Bułhakowa. W rolach głównych występują: gwiazda „Mad Menów” Jon Hamm i Daniel Radcliffe znany z serii filmów o Harrym Potterze.  Premiery w Ale kino+ w czwartki od 3 lipca o 22:00.

 

Nowy Jork, lata 60. XIX wieku, niebezpieczna dzielnica Five Points. Tu działa Kevin Corcoran – nieustępliwy policjant irlandzkiego pochodzenia, bohater serialu „Stróż prawa” (Copper, 2012). Cały czas żyje wspomnieniem tragedii, która go dotknęła. Gdy opuścił front wojny secesyjnej i wrócił do domu, dowiedział się, że w tym czasie jego żona zniknęła a córka zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach. Corcoran nie spocznie, dopóki nie dowie się, kto popełnił zbrodnię. Zawsze może liczyć na pomoc dwóch przyjaciół z czasów wojny – Roberta Morehouse’a, syna bogatego przemysłowca, oraz Matthew Freemana - utalentowanego lekarza. Scenariusz napisał laureat 3 Nagród Emmy Tom Fontana, odpowiedzialny za sukces seriali „Prawdziwa historia rodu Borgiów” czy „Wydział zabójstw Baltimore”.

Ale kino+ pokaże 10 odcinków serialu. Premiera w każdą środę od 2 do 30 lipca od 20:10.

„Zapiski młodego lekarza” (Young Doctor’s Notebook, 2012) to brytyjski serial komediowy oparty na autobiograficznych opowiadaniach Michaiła Bułhakowa. W 2014 roku został nominowany do Satelity w kategorii „Najlepszy serial komediowy lub musical”. Moskwa, rok 1934. Władimir Bomgard jest lekarzem zmagającym się z depresją i uzależnieniem od morfiny. Wieczorami ucieka więc w przeszłość, czytając pamiętniki, które prowadził za młodu. Przypomina sobie trudne początki, kiedy w przededniu Rewolucji październikowej pracował na wsi. Jej mieszkańcy byli wyjątkowo nieufni wobec dokonań medycyny, co rodziło tyleż skomplikowane, co zabawne sytuacje.

W roli doktora występuje gwiazda „Mad Menów”, nagrodzony Złotym Globem Jon Hamm, a jego młodsze wcielenie gra

Daniel Radcliffe znany z serii o Harrym Potterze.

Ale kino+ pokaże 8 odcinków serialu. Premiera w każdy czwartek, od 3 lipca, o 22:00 – po filmowej premierze dnia w cyklu „KINO MÓWI: Czytamy”.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>