Program Ewy Chodakowskiej tylko w Kuchni+

2014-10-06

W niedzielę, 26 października o 21:00 na antenie stacji Kuchnia+, autorskiego kanału platformy nc+, wystartuje seria poradnikowa „Be Active. Ewa Chodakowska”, którą poprowadzi znana trenerka fitness. Będzie to pierwszy telewizyjny program prowadzony w pełni przez Ewę Chodakowską i sygnowany jej nazwiskiem.

EwaChodakowska_1


„Be Active. Ewa Chodakowska” to nowa produkcja własna Kuchni+. Program będzie łączył kwestie kulinarne z tematyką fitness. Ewa Chodakowska wraz ze swoim zespołem (kucharzem, dietetyczką i fizjoterapeutą) zachęca widzów do zdrowego trybu życia i pokazuje, jak wytrwać w postanowieniach, by ostatecznie odmienić swoje życie.

- Program „Be Active. Ewa Chodakowska”, który można obejrzeć tylko w Kuchni+, to naturalne poszerzenie mojej aktywności w sieci - mówi trenerka fitness, Ewa Chodakowska. - Program będzie łączył to, czym żyję na co dzień, czyli aktywność fizyczną, ze zdrowym odżywianiem. Pokażemy wspólnie z moim mężem, Lefterisem, jak harmonijnie spiąć w całość te dwie sfery z jak największą korzyścią dla zdrowia i komfortu życia – dodaje Chodakowska.

W każdym z 16. odcinków widzowie Kuchni+ będą mogli zobaczyć, jak się odżywiać i ćwiczyć, by zobaczyć i poczuć efekty. Prowadząca przedstawi gotowe zestawy ćwiczeń wraz z praktycznymi poradami z jaką częstotliwością z nich korzystać. Można się będzie także dowiedzieć z jakich produktów i składników w kuchni należy zrezygnować, a które powinno się włączyć do codziennej diety. W programie Ewa wyjaśni m.in: mity zdrowego odżywiania, jak rozpocząć odchudzanie oraz jak zdrowo przytyć.

Ewa Chodakowska jest 32-letnią ekspertką w dziedzinie fitness. W Atenach skończyła prestiżową Akademię Pilatesu i college sportowy. Jest autorką książek, w tym „Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską”. Jej oficjalny profil na Facebooku ma prawie 1,4 miliona fanów. Niespełna rok temu ruszyło jej autorskie studio fitness Be Active w Warszawie. W maju tego roku pobiła rekord Guinnesa w największym otwartym treningu fitness w historii.

„Be Active. Ewa Chodakowska” to kolejna jesienna produkcja własna kanału Kuchnia+. Od września widzowie mogą oglądać nowy sezon „Jakubiaka lokalnie”, w którym Tomasz Jakubiak odkrywa polskie smaki i aromaty. Na antenę w trzecim sezonie  „ABC GOTOWANIA” wraca Marieta Marecka. W październiku stacja zaprasza także na drugi sezon „Davida w Europie”. David Gaboriaud tym razem pojechał do Włoch, Francji, Hiszpanii i Portugalii, by ukazać tamtejsze potrawy i kulturę.
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>