„Polska ze smakiem” – nowa produkcja własna kuchni+

2014-06-16
W sobotę, 5 lipca na antenie Kuchni+, autorskiego kanału platformy nc+, wystartuje najnowsza produkcja własna stacji – „Polska ze smakiem”. Program prowadzony przez znanego szefa kuchni Andrzeja Polana będzie miał 7 odcinków, w tym ostatni z udziałem widzów wyłonionych w specjalnym konkursie. 

andrzej polan

Od 5 lipca, w każdą sobotę o 17:30 stacja zaprosi na premierowy odcinek „Polski ze smakiem”. Seria to kolejna autorska produkcja Kuchni+. Andrzej Polan zabiera widzów w kulinarną podróż po wyjątkowych zakątkach Polski. Będzie gościć w gospodarstwach i domach ludzi, którzy codzienną pracę dopasowują do rytmu natury. Spotka się z miłośnikami pozamiejskiego życia. Razem z widzami będą odkrywać uroki wspólnego gotowania i lokalne smaki Polski. Ekipa programu odwiedzi m.in. Warmię, Mazury, Podlasie, Dolny Śląsk, Pomorze i Polesie Lubelskie.

Gospodarzem serii jest znany m.in. widzom „Dzień dobry TVN” Andrzej Polan. W przeszłości szef kuchni najbardziej prestiżowych hoteli w Polsce, współpracujący obecnie z restauracją Soul Kitchen. Wydał książkę „Kuchnia Polana w obiektywie Wellmana” ze swoimi najlepszymi przepisami. Od 2003 r. pisze artykuły i przygotowuje sesje zdjęciowe dla czasopism o tematyce kulinarnej.

- Nasze autorskie produkcje cieszą się szczególną popularnością wśród widzów. Takie programy jak „Jakubiak lokalnie” czy „ABC GOTOWANIA” dowodzą, że warto inwestować we własne formaty. „Polska ze smakiem” jest naturalnym uzupełnieniem tej oferty. Seria promuje nie tylko lokalne, polskie produkty, ale także pokazuje, że wspólne gotowanie w gronie znajomych lub rodziny może przynieść dużo radości – mówi Marta Szwakopf, dyrektor kanałów dziecięcych, lifestyle’owych i dokumentalnych platformy nc+.

Programowi towarzyszy konkurs. W każdym z sześciu pierwszych odcinków serii Andrzej Polan przygotuje sześć potraw z użyciem Oleju Kujawskiego z Ziołami. Trzy potrawy zostaną pokazane na antenie, a pozostałe znajdą się na stronie www.fooder.pl i na dedykowanej podstronie w ramach serwisu www.kuchniaplus.pl. Widzowie zostaną poproszeni o przygotowanie potraw i przesłanie ich zdjęć oraz przepisu z opisem na stronę www.fooder.pl, a także odpowiedź na pytanie: jak rozpoczęła się twoja przygoda z gotowaniem. Zwycięzcy konkursu wystąpią w siódmym, finałowym odcinku serii „Polska ze smakiem”.

Sponsorem serii jest ZT „Kruszwica” S.A., producent m.in. Oleju Kujawskiego z Ziołami. Na zlecenie Kuchni+ program wyprodukowała firma trzy.tv
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>