Na święta w canal + filmowe hity dla każdego

2014-12-02
Święta w CANAL+ to olbrzymia dawka telewizyjnych premier kinowych hitów, wśród których nie zabraknie także najnowszych filmów dla dzieci. Tylko w CANAL+ widzowie zobaczą takie filmy, jak: „Wilk z Wall Street" Martina Scorsese z Leonardo Di Caprio w roli głównej, „Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia" z laureatką Oscara® Jannifer Lawrence w roli Katniss Everdeen, koprodukowana przez CANAL+ najnowsza komedia Juliusza Machulskiego „Ambassada”, „Sekretne Życie Waltera Mitty” z Benem Stillerem w roli tytułowej,  a także zwariowaną komedię „Last Vegas",  w której  Robert De Niro, Morgan Freeman, Michael Douglas i Kevin Kline spędzają szalony weekend w stolicy hazardu.  Dzieci obejrzą premiery takich animacji, jak: „Khumba", „Wędrówki z dinozaurami”, „Rysiek Lwie serce" i „Ratujmy Mikołaja!”.

W pierwszy dzień świąt, 25 grudnia o 21:00, w CANAL+ telewizyjną premierę będą miały „Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia" (The Hunger Games: Catching Fire), widowisko zrealizowane na podstawie drugiej z trzech powieści Suzanne Collins o niepokornej dziewczynie, która przeciwstawia się tyranii. Po sukcesie ekranizacji pierwszych „Igrzysk śmierci” – film przyniósł blisko 687 milionów dolarów przy 80-milionowym budżecie – sequel był kwestią czasu. Zgodnie z panującymi w Hollywood zasadami, tym razem zainwestowano więcej (130 mln. dolarów), by podnieść atrakcyjność widowiska i zapewnić większe zyski. Udało się. „Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia" zarobiły blisko 865 milionów. Trzecia część cyklu, którą obecnie można zobaczyć w kinach, zanotowała w USA najlepszy w tym roku wynik pierwszego weekendu.

W drugi dzień świąt, 26 grudnia o 21:00, CANAL+ zaprasza na premierę telewizyjną komedii Juliusza Machulskiego „AmbaSSada”, w której bohaterowie przenoszą się w czasie do sierpnia roku 1939, kiedy w kamienicy, którą zamieszkują znajdowała się ambasada III Rzeszy. Młode małżeństwo ma okazję poznać zarówno Joachima von Ribbentropa, w którego wcielił się wokalista grupy „Behemoth” Adam „Nergal” Darski, jak i samego Hitlera w interpretacji rewelacyjnego Roberta Więckiewicza. Warto też wspomnieć o świetnych rolach drugoplanowych Jana Englerta, Aleksandry Domańskiej  i Anny Romantowskiej.

W poświąteczną sobotę, 27 grudnia o 23:00, CANAL+ pokaże po raz pierwszy w telewizji tegoroczny przebój kinowy „Wilk z Wall Street” w reżyserii Martina Scorsese. Film, który zajmuje 5. miejsce w polskim box office’ie 2014 roku (po „Bogach”, „Mieście 44”, „Jacku Strongu” i „Jak wytresować smoka 2”), zdobył pięć nominacji do Oscara® 2014, w tym czwartą i piątą dla Leonarda di Caprio (w kategoriach najlepsza rola pierwszoplanowa i najlepsza produkcja roku). Aktor zagrał u Scorsese już po raz piąty, a ich wspólne projekty zarobiły w sumie 1,385 miliarda dolarów. Tym razem Di Caprio wcielił się w maklera i oszusta Jordana Belforta, który w błyskawicznym tempie dorobił się oszałamiającej fortuny na giełdzie, jednak wystawnym stylem życia i brakiem umiarkowania ściągnął na siebie zainteresowanie FBI, które doprowadziło do jego upadku.

Warto również polecić brawurową komedię „Last Vegas”, która  w sobotę, 20 grudnia o 21:00, rozpocznie tydzień świątecznych premier w CANAL+. Film w reżyserii Jona Turteltauba, zgodnie z panującą ostatnio w Hollywood modą widoczną w takich cyklach, jak „RED” czy „Niezniszczalni”, pozwala podziwiać najznakomitszych weteranów X muzy w sprawnie zrealizowanym, współczesnym  kinie gatunkowym. Tym razem w czterech przyjaciół z dzieciństwa wcielają się Robert De Niro, Morgan Freeman, Michael Douglas i Kevin Kline, którzy spędzają szalony weekend w Last Vegas.

W Boże Narodzenie w CANAL+ nie może zabraknąć filmowych niespodzianek dla młodszych. W wigilijną środę stacja przygotowała dla nich aż dwie premiery telewizyjne animowanych hitów kinowych: o 13:00 - „Rysiek Lwie Serce”, a zaraz potem o 14:35 „Ratujmy Mikołaja!”. Oba opowiadają o niedocenianych małych bohaterach, którzy podążając za marzeniami, udowadniają, czym jest prawdziwa rycerskość . W pierwszy dzień świąt 17:30 prezentem dla najmłodszych będą „Wędrówki z dinozaurami”, kinowa wersja słynnego serialu BBC o prehistorycznych gadach. Film przenosi widzów 70 milionów lat wstecz, oferując zapierające dech sceny akcji i niezwykłe krajobrazy,  które na zawsze zniknęły z powierzchni Ziemi. W sobotę, 27 grudnia o 17:30, CANAL+ zaprasza na premierę animacji „Khumba”, opowiadającej o odtrąconej przez stado zebrze, która wyrusza w podróż życia w poszukiwaniu brakujących na jego skórze pasów. W wersji polskiej widzowie usłyszą m.in. Tomasza Karolaka, Małgorzatę Kożuchowską i Macieja Musiała, a także Jarosława Boberka, Roberta Więckiewicza, Sonię Bohosiewicz i Joannę Kulig.

Dodatkowo, z myślą o najmłodszych i feriach, które przed nimi CANAL+ Family2 zaprasza od 24 grudnia do 1 stycznia, codziennie o 9:00, na najlepsze animowane przeboje pokazywane w tym roku na antenie stacji, a w wśród nich „Tajemnicę Zielonego Królestwa”, „Turbo”, „Krudów”, „Roboty”, Zambezię”, „Koala Kid” czy „Horton słyszy ktosia”. Nieważne, czy byłeś grzeczny czy niegrzeczny. Nie musisz czekać na Mikołaja, by dostać prezent. To są Twoje święta w CANAL+.

FILMOWE ŚWIĘTA W CANAL+

sobota, 20 grudnia, 21:00 - „Last Vegas

niedziela, 21 grudnia, 21:00 - „Promised Land”, reż. Gus Van Sant

poniedziałek, 22 grudnia, 21:00 - „Bliski wróg” (Enemies Closer)

środa, 24 grudnia, 13:00 – „Rysiek Lwie Serce” (Justin And The Knight Of Valour)

środa, 24 grudnia, 13:00 – „Ratujmy Mikołaja!” (Saving Santa)

czwartek, 25 grudnia, 17:30 – „Wędrówki z dinozaurami” (Walking With Dinosaurs)

czwartek, 25 grudnia, 21:00 – „Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia” (Hunger Games: Catching Fire)

piątek, 26 grudnia, 21:00 – „AmbaSSada”, koprodukcja CANAL+

sobota, 27 grudnia, 23:00 – „Wilk z Wall Street” (Wolf of Wall Street)

niedziela, 28 grudnia, 21:00 – „Sekretne życie Waltera Mitty” (The Secret Life of Walter Mitty)

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>