Multiliga+ spektakularne przedsięwzięcie medialne w nc+

2014-04-10

8 meczów, emisje na 5 kanałach jednocześnie, dziennikarze na każdym stadionie, specjalne studio, ponad 250 osób zaangażowanych w transmisje i 6 godzin relacji non-stop – to wszystko przygotowuje platforma nc+ dla fanów polskiej ligi na ostatnią kolejkę sezonu zasadniczego T-Mobile Ekstraklasy. Już w sobotę, 12 kwietnia pierwsza w tym roku Multiliga+ na antenie CANAL+ Sport.

 

 

W 30. kolejce T- Mobile Ekstraklasy zapadną decydujące rozstrzygnięcia w sezonie zasadniczym. Kibice przekonają się, które zespoły znajdą się w grupie A walczącej od 25 kwietnia o mistrzostwo Polski i europejskie puchary oraz grupie B, w której decydować się będą losy utrzymania w najwyższej klasie rozgrywkowej.

W sobotę, 12 kwietnia widzowie kanałów platformy nc+  będą mogli przeżywać wielkie emocje śledząc transmisję prezentującą najważniejsze wydarzenia na każdym z ośmiu ligowych stadionów. O godz. 17:00 – 60 minut przed pierwszymi gwizdkami sędziów - w CANAL+ Sport rozpocznie się Multiliga+, łączona relacja z wszystkich ośmiu spotkań 30. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. O profesjonalny komentarz zadba blisko 50 dziennikarzy i ekspertów z redakcji sportowej nc+, a przy realizacji przekazu telewizyjnego pracować będzie prawie 200 osób. Gospodarzami studia Multiligi+ będą Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski, a wśród ich gości znajdą się Krzysztof Przytuła, Marcin Baszczyński, Antoni Bugajski i Sławomir Stempniewski. Podgląd sytuacji na stadionach będzie prezentowany na żywo w formie mozaiki. W kluczowych momentach kamery pokażą pełen obraz z boiska, na którym padnie gol lub wydarzy się coś istotnego. Każdy mecz będzie miał odrębny komentarz, a sprawozdawcy zrelacjonują najciekawsze akcje. Reporterzy nc+ obecni na wszystkich stadionach, przeprowadzą wywiady z bohaterami wydarzeń, a eksperci w studiu przenalizują zmiany w tabeli i możliwe warianty rozwoju sytuacji.

- Czy jest bardziej pasjonujący, szalony, ciężki i nieprzewidywalny dzień w sezonie niż dzień Multiligi+? Z całą pewnością nie! To już 12. sezon kiedy stajemy naprzeciw wielkiego zadania jakim jest dla nas wszystkich łączona transmisja. Ten rok jest wyjątkowy, bo to pierwsza, ale nie ostatnia Multiliga+ w tym sezonie. Podział rozgrywek sprawił, że spotkamy się z kibicami przy okazji najbliższej, ostatniej kolejki sezonu zasadniczego, a następnie na koniec rozgrywek w dwóch ostatnich seriach, kiedy decydować się będą losy mistrzostwa Polski i utrzymania w T-Mobile Ekstraklasie. Do Multiligi+ idealnie pasuje stwierdzenie: „wszystkie ręce na pokład”. To wielkie wyzwanie wymagające zaangażowania setek osób na wszystkich stadionach, jak i w naszym „sztabie generalnym” w siedzibie nc+ w Warszawie. Czeka nas sześć godzin wielkiej frajdy i mam nadzieję wspaniałych emocji!  - zapowiada szef redakcji sportowej nc+, Tomasz Smokowski.

Równolegle na innych kanałach platformy nc+ transmitowane będą w całości cztery mecze 30. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. W CANAL+ Family od 17:55 prezentowane będzie spotkanie Zagłębia Lubin z prowadzącą w tabeli Legią Warszawa. Lider wystąpi bez swojego… lidera – Miroslav Radović będzie pauzował z powodu nadmiaru żółtych kartek. Czy jego absencja, to szansa dla walczącego o utrzymanie Zagłębia? Na antenie CANAL+ Family2 Górnik Zabrze, który w tym roku jeszcze nie wywalczył kompletu punktów, zagra z rozpędzonym wiceliderem - Lechem Poznań. W kanale nSport kibice będą mogli śledzić rywalizację Wisły Kraków z Podbeskidziem Bielsko-Biała. „Biała Gwiazda” spadła na 4. miejsce i chcąc rozgrywać w fazie finałowej więcej spotkań u siebie niż na wyjeździe, musi zdobyć komplet punktów. Czwarte z prezentowanych tego dnia w całości spotkań, w którym Korona Kielce zmierzy się z walczącą o 8. miejsce w tabeli Cracovią, relacjonowane będzie na kanale 36 platformy nc+.

Gospodarze pogrzebali swoje szanse na grupę A w poprzedniej kolejce, ale z pewnością zadania zespołowi trenera Wojciecha Stawowego nie mają zamiaru ułatwiać.

W trakcie trwania meczów kibice będą mogli na fanpage`u CANAL+ Sport na facebooku (facebook.com/CANALplussport) głosować na najlepszych zawodników poszczególnych spotkań. Tym razem wybór „największych + meczów” – nawiązując charakterem do transmisji – będzie miał formę „Multi+”, a widzowie swoje typy wskazywać będą w jednym wspólnym poście. Po zakończeniu wszystkich spotkań stacja zaprosi kibiców do wyboru „największego + kolejki”, a od poniedziałku do głosowania na „największego + wiosny”.

Fanów polskiej ligi przed świąteczną przerwą czekają więc wyjątkowe emocje, których nie wolno przegapić!

 

Plan transmisji 30. kolejki T-Mobile Ekstraklasy w kanałach nc+:


sobota, 12 kwietnia:

 

17:00 – 23:00 MULTILIGA+, CANAL+ Sport

łączona relacja z wszystkich meczów 30. kolejki

prowadzący: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, eksperci: Krzysztof Przytuła, Marcin Baszczyński, Antoni Bugajski, Sławomir Stempniewski

 

17:55 Zagłębie Lubin – Legia Warszawa, CANAL+ Family

komentują: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

 

17:55 Górnik Zabrze – Lech Poznań, CANAL+ Family2

komentują: Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn

 

17:55 Wisła Kraków – Podbeskidzie Bielsko-Biała, nSport

komentują: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski

 

17:55 Korona Kielce - Cracovia, n36

komentują: Adam Marchliński, Maciej Murawski

 

 

Komentarz w ramach Multiligi+

  • Zagłębie Lubin – Legia Warszawa (Rafał Wolski, Krzysztof Marciniak)
  • Górnik Zabrze – Lech Poznań (Przemysław Pełka, Tomasz Wieszczycki)
  • Wisła Kraków – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)
  • Korona Kielce – Cracovia (Edward Durda, Rafał Nahorny)
  • Zawisza Bydgoszcz – Ruch Chorzów (Przemysław Pełka, Tomasz Wieszczycki)
  • Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk (Rafał Wolski, Krzysztof Marciniak)
  • Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)
  • Pogoń Szczecin – Widzew Łódź (Edward Durda, Rafał Nahorny)

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>