Kuchnia+ w kwietniu sprawdza, co siedzi „W głowie szefa kuchni”

2014-03-13

We wtorek, 1 kwietnia na antenie kuchni+, autorskiego kanału platformy nc+, wystartuje nowa seria podróżniczo-kulinarna „W głowie szefa kuchni”. Narratorem programu, prowadzonego przez cenionego kucharza i restauratora Davida Changa, jest Anthony Bourdain.

W-głowie-szefa-kuchni

Od początku kwietnia, w każdy wtorek i czwartek o 18:30 kuchnia+ wyemituje premierowe odcinki serii. Światowej sławy szef kuchni David Chang wyrusza w podróż w poszukiwaniu inspiracji kulinarnych. W tym celu stara się znaleźć połączenie pomiędzy jedzeniem a naturą, nauką, muzyką, sztuką, sportem czy historią. Każdy z tych elementów ma nadać przygotowywanym przez niego potrawom unikalną wartość. Program prezentuje nieszablonowe podejście do kwestii gotowania na ekranie. Łamie bariery pomiędzy prowadzącym a odbiorcą, zwiększa intensywność i dynamikę ukazywanych historii. Wszystko uzupełniają apetyczne i kuszące ujęcia potraw oraz wyrazista narracja prowadzona przez Anthony’ego Bourdaina.

W każdym odcinku, prowadzący opowiada o innym temacie. Widzowie będą mogli poznać inspirujące pomysły na wieprzowinę, dowiedzieć się, że Japonia to nie tylko sushi, poznać sposób przygotowania ramenu i metody wykorzystania w kuchni gnijących bananów, a także odkryć sekret ciasta Arnolda Palmera. Aby ukazać to bogactwo, David Chang odwiedza m.in. Montreal, Kopenhagę, Tokio, Katalonię i Nowy Jork. Podróżując spotyka się z największymi gwiazdami współczesnych kulinariów, w tym Ferranem Adrią, Renee Redzepim, Juanem Marią Arzakiem czy Seanem Brockiem.

David Chang jest znanym amerykańskim szefem kuchni i restauratorem koreańskiego pochodzenia. Jest właścicielem grupy restauracji Momofuku. Nowojorska Momofoku Ko zdobyła dwie gwiazdki Michelina. Widzowie kuchni+ znają go z gościnnych występów m.in. w programie „Top Chef: All Stars”. Został uznany przez magazyn „Time” za jednego ze stu najbardziej wpływowych ludzi świata. Ukończył Francuski Instytut Kulinarny.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>