Kuchnia+ patronem książki „Kudłaci kucharze na diecie”

2014-03-12

kuchnia+, autorski kanał platformy nc+, objęła patronat medialny nad książką kulinarną „Kudłaci kucharze na diecie”. Publikacja jest literacką wersją emitowanego na antenie stacji programu „Dieta Kudłaczy - jak kochając jedzenie zrzucić wagę”.

Dieta-Kudłaczy_patronat

Od 1 marca, w każdą sobotę o 20:00 widzowie kuchni+ mogą oglądać premierowy odcinek serii prowadzonej przez Si Kinga i Dave’a Myersa. Popularni Kudłacze to powszechnie znani miłośnicy dobrego jedzenia. Widzowie stacji pamiętają ich m.in. z „Wypieków Kudłaczy” czy „Kudłaczy na motorach”. W swoich programach prezentowali pomysły na apetyczne i nierzadko kaloryczne potrawy. Taka filozofia sprawiła, że obaj poważnie przybrali na wadze. W „Diecie Kudłaczy” Si i Dave postanawiają się odchudzić i zmieniają swoje przepisy, by zmniejszyć kaloryczność dań, zachowując przy tym ich smak.

Żeby osiągnąć swój cel i zrzucić wagę zmieniają nie tylko jadłospis, ale też styl życia. Motocykle wstawiają do garażu i zamieniają je na rowery. Angażują także zwykłych Brytyjczyków, wraz z którymi chcą znaleźć kompromis między smaczną kuchnią a wskazania dietetyków i specjalistów ds. żywności.

- Świadomość kulinarna Polaków wzrasta z każdym rokiem. Widzowie kuchni+ przekonali się już, że gotowanie wcale nie musi być trudne, a odkrywanie na własną rękę smaków i aromatów jest niezwykle interesujące. Idziemy jednak krok dalej. Poprzez historię bohaterów programu „Dieta Kudłaczy” chcemy pokazać, że jedzenie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. A apetyczne potrawy można pogodzić z dietą – mówi Joanna Albin, brand manager kanałów lifestyle’owych kuchni+.

„Kudłaci kucharze na diecie” autorstwa Si Kinga i Dave’a Myersa to zbiór pomysłów na posiłki dla całej rodziny, solidne lunche, obiady i kolacje, a nawet kilka deserów i przekąsek. Książka trafi na półki sklepowe 12 marca. Dla osób zainteresowanych tym wydawnictwem, kuchnia+ ma 10 egzemplarzy, które będą do wygrania na facebookowym fanapge’u stacji (www.facebook.com/kuchniaplus) w konkursie startującym w dniu premiery.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>